Lista startowa

VI Kętrzyńskie Biegi

  • Kętrzyn, 21 września 2019 12:00
  • Organizator: Urząd Miasta Kętrzyn, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie
  • Strona internetowa: ketrzynskiebiegi.pl
  • Kontakt: Krzysztof Krupienik (biuro@mosir-ketrzyn.pl, tel. 600 938 489)
  • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
    Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Uczestnicy: *

Uczestników ogólnie:157 / 94
5 km:52 / 29
10 km:71 / 47
Półmaraton:34 / 18
Kobiety:45 / 26
Mężczyźni:112 / 68

* liczba uczestników zapisanych/opłaconych

Kategorie: *

K do 30:10 / 6
K +30:17 / 6
K +40:14 / 10
K +50:2 / 2
K +60:2 / 2
M do 30:15 / 8
M +30:34 / 23
M +40:41 / 22
M +50:13 / 8
M +60:9 / 7

Miejscowości:

Kętrzyn:51
Olsztyn:13
Węgorzewo:12
Ketrzyn:9
Giżycko:6
Gołdap:6
Warszawa:4
Wegorzewo:4
Barczewo:3
Szczytno:3
Bartoszyce:3
Lidzbark Warmiński:3
Elbląg:2
Mrągowo:2
Łomża:2
Rańsk:2
Korsze:2
Krutyń:2
Białystok:2
Łukta:2
Bisztynek:2
Bełda:2
Drogosze:1
Ryn:1
Banie Mazurskie:1
Dąbrówno:1
Pisz:1
Sępopol:1
Budry:1
ketrzyn:1
Nidzica:1
Ostrołęka:1
Reszel:1
Nesterov:1
Łęgajny:1
Ożarów Mazowiecki:1
Kolno:1
Sulejówek:1
Piecki:1
Suwalki:1
Mragowo:1
Grajewo:1

Listy startowe klasyfikacji:

  • 5 km (dystans 5km)
  • 10 km (dystans 10km)
  • Półmaraton (dystans 21.098km)

5 km (dystans 5km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 34 Ambroziak Marcin Ryn DąbrowskiTeam 1985 M +30 nie
2 33 Bąk Paweł Sępopol 1977 M +40 nie
3 1 Bojarowski Piotr Dąbrówno Team Kopeć 1967 M +50 tak
4 30 Chodara Roman Kętrzyn Runners Team kętrzyn 1954 M +60 nie
5 2 Długosz Lucyna Kętrzyn Drużyna ML 1964 K +50 tak
6 Fydrych Daniel Mrągowo 1979 M +40 nie
7 3 Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M +60 tak
8 4 Gacman Marek Olsztyn 1973 M +40 tak
9 5 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1995 M do 30 tak
10 Gwara Klaudia Piecki 1996 K do 30 nie
11 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1983 K +30 nie
12 32 Jankowska Małgorzata ketrzyn Drużyna ML 1983 K +30 nie
13 36 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M +40 nie
14 6 Kalinowski Maciej Gołdap 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 1987 M +30 tak
15 7 Kiernozek Tomasz Szczytno Team Damian Rudnik 1984 M +30 tak
16 Kość Justyna Kętrzyn 1986 K +30 nie
17 8 Królak Agnieszka Węgorzewo Team Kopeć 1980 K +30 tak
18 9 Krumplewska Anna Ketrzyn Drużyna ML 1980 K +30 tak
19 10 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M +50 tak
20 35 Lender Maria Kętrzyn 2002 K do 30 nie
21 11 Lorek Katarzyna Olsztyn 1975 K +40 tak
22 Luźny Tomasz Bartoszyce JW 2039 1978 M +40 nie
23 38 Luźny Tomasz Bartoszyce JW 2039 1978 M +40 nie
24 12 Łyczek Marcin Kętrzyn TRI Kętrzyn 1978 M +40 tak
25 13 Majer Jakub Warszawa 1983 M +30 tak
26 37 Majewska Agata Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1991 K do 30 nie
27 Makoś Monika Kętrzyn 1987 K +30 nie
28 Mejcz Dominik Ketrzyn 1998 M do 30 nie
29 14 Moroz Andrzej Kętrzyn 1977 M +40 tak
30 15 Moroz Elżbieta Kętrzyn 1972 K +40 tak
31 16 Olech Robert Bisztynek 1971 M +40 tak
32 17 Olszewska Małgorzata Łęgajny 1979 K +40 tak
33 Orzeszko Józef Kętrzyn 1966 M +50 nie
34 31 Orzeszko Józef Ketrzyn 1966 M +50 nie
35 18 Popko Janusz Suwalki 1984 M +30 tak
36 Powroznik Patryk Ketrzyn 1986 M +30 nie
37 Prokopczuk Dariusz Olsztyn Najmowicz Triathlon 1986 M +30 nie
38 19 Puczel Robert Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1976 M +40 tak
39 20 Rymkiewicz Magdalena Kętrzyn Drużyna ML 1979 K +40 tak
40 21 Rzosiński Paweł Bartoszyce Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd 1987 M +30 tak
41 Sasinowska Weronika Kętrzyn 2000 K do 30 nie
42 Sawicki Arkadiusz Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1975 M +40 nie
43 22 Szajkowska Urszula Kętrzyn Drużyna ML 2007 K do 30 tak
44 23 Szlaszynski Patryk Gołdap 1994 M do 30 tak
45 24 Szlaszyńska Wioleta Gołdap 1990 K do 30 tak
46 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne 1984 M +30 nie
47 25 Ślubecki Tomasz Kętrzyn 1977 M +40 tak
48 26 Tobisz Ewelina Lidzbark Warmiński --- 1996 K do 30 tak
49 27 Wiśniewski Paweł Kętrzyn Drużyna ML 2005 M do 30 tak
50 Wołyniec Emilia Gołdap 1983 K +30 nie
51 28 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 M +30 tak
52 29 Żuk Artur Olsztyn BRBK - biegli w podatkach 1980 M +30 tak

10 km (dystans 10km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 101 Bartczak Marcin Bisztynek Drużyna ML 1982 M +30 tak
2 102 Bartko Dariusz Kętrzyn Drużyna ML 1975 M +40 tak
3 103 Batko Mariusz Kętrzyn 1982 M +30 tak
4 104 Bojanowska Anna Rańsk Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 2003 K do 30 tak
5 105 Bojanowski Tomasz Rańsk Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1997 M do 30 tak
6 106 Brajczewska Bożena Łomża 1955 K +60 tak
7 107 Clajot Fabian Olsztyn FC Grabowa 1993 M do 30 tak
8 151 Czech Marcin Ketrzyn 1978 M +40 nie
9 Dąbkowski Roman Olsztyn 1982 M +30 nie
10 108 Filipowicz Mirosław Kętrzyn Niezrzeszony 1964 M +50 tak
11 Flaga Przemyslw Barczewo URWIS BIEGA 1983 M +30 nie
12 109 Gacioch Sylwester Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1969 M +50 tak
13 110 Gierdal Grzegorz Węgorzewo 1973 M +40 tak
14 111 Gronski Roman Giżycko Masters Giżycko 1954 M +60 tak
15 112 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M +40 tak
16 113 Jerulank Wiesław Grajewo Maratonka Grajewo 1958 M +60 tak
17 114 Karaś Przemysław Wegorzewo 1974 M +40 tak
18 149 Kopras Ariusz Ketrzyn Segry SP. ZO.O 1978 M +40 nie
19 115 Krawczyk Jan Korsze Wybiegamy To! 1986 M +30 tak
20 Krawczyk Robert Kętrzyn Drużyna ML 1978 M +40 nie
21 116 Krzykanowski Gerard Kętrzyn KreatorzyKariery.pl 1980 M +30 tak
22 157 Kulas Mirosław Krutyń OSP Krutyń 1973 M +40 nie
23 155 Kulas Piotr Krutyń OSP Krutyń 1974 M +40 nie
24 158 Kuleszka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1989 K +30 nie
25 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1982 K +30 nie
26 154 Kuprewicz Małgorzata Wegorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 K +30 nie
27 117 Kur Dariusz Giżycko 1971 M +40 tak
28 118 Kur Monika Giżycko 1977 K +40 tak
29 119 Kwoczko Dariusz Kętrzyn 1971 M +40 tak
30 156 Lewandowska Monika Reszel 1979 K +40 nie
31 121 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 1972 K +40 tak
32 120 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 1969 M +50 tak
33 122 Łaszkowska Jolanta Łukta 1978 K +40 tak
34 123 Łaszkowski Piotr Łukta 1976 M +40 tak
35 Łysowski Przemysław Kętrzyn 1998 M do 30 nie
36 124 Majer Bogusława Warszawa Vege Runners 1983 K +30 tak
37 150 Mańkowski Feliks Korsze zs 2004 M do 30 nie
38 125 Masiak Karol Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana 1997 M do 30 tak
39 Matwiejuk Agnieszka Kętrzyn 1989 K +30 nie
40 126 Merski Karol Kętrzyn Drużyna ML 1980 M +30 tak
41 Mickiewicz Grażyna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1971 K +40 nie
42 152 Mickiewicz Grażyna Wegorzewo Kyokushin Węgorzewo 1971 K +40 nie
43 Mickiewicz Paweł Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1971 M +40 nie
44 153 Mickiewicz Paweł Wegorzewo Kyokushin Węgorzewo 1971 M +40 nie
45 127 Mironova Irina Nesterov --- 1975 K +40 tak
46 128 Nawojczyk Przemysław Olsztyn 1981 M +30 tak
47 210 Olejarczyk Piotr Elbląg 1960 M +50 nie
48 129 Pałyska Krzysztof Warszawa 1951 M +60 tak
49 130 Piecychna Rafał Kętrzyn 1982 M +30 tak
50 131 Pietrzyk Mariusz Węgorzewo 1974 M +40 tak
51 132 Połowianiuk Jan Barczewo Dzikie Życie Run Team 1964 M +50 tak
52 133 Poniatowski Adam Bełda 1985 M +30 tak
53 134 Poniatowski Marek Bełda 1973 M +40 tak
54 135 Rabij Marek Kętrzyn 1975 M +40 tak
55 148 Rusiecki Mariusz Kętrzyn Druzyna ML 1974 M +40 nie
56 136 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1982 K +30 tak
57 137 Samorajczyk Krystyna Kętrzyn Kętrzyn/Runners Team Kętrzyn 1968 K +50 tak
58 Soliwoda Jacek Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1974 M +40 nie
59 138 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 M +50 tak
60 139 Szczerba Justyna Olsztyn 1996 K do 30 tak
61 140 Szlaszyński Przemysław Gołdap 1983 M +30 tak
62 141 Śledziewski Józef Kętrzyn 1957 M +60 tak
63 142 Urbaniak Agnieszka Szczytno 1990 K do 30 tak
64 143 Urbaniak Tomasz Szczytno 1987 M +30 tak
65 Warych Damian Kętrzyn 1979 M +40 nie
66 144 Wierzbicka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1973 K +40 tak
67 Wojnowski Jarosław Kętrzyn DrużynaML 1978 M +40 nie
68 145 Woźniak Barbara Kętrzyn Kętrzyn 1988 K +30 tak
69 146 Wójcicki Grzegorz Olsztyn 1991 M do 30 tak
70 147 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 1979 M +40 tak
71 Zabłocki Jacek Budry ZDZ Giżycko 2000 M do 30 nie

Półmaraton (dystans 21.098km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 201 Adamiak Paweł Kolno 2001 M do 30 tak
2 202 Brajczewski Maciej Łomża Biegamy Dla Zdrowia 1981 M +30 tak
3 203 Dylak Grzegorz Mrągowo 1973 M +40 tak
4 226 Fieodorow Tomasz Barczewo BSb Barczewo Biega 1984 M +30 nie
5 Grądzki Wojciech Giżycko 1991 M do 30 nie
6 223 Grzeszczak Robert Kętrzyn 1969 M +50 nie
7 204 Jędrzejczyk Łukasz Mragowo Klub Biegacza Mrągowo 1981 M +30 tak
8 224 Koziarska Anna Elbląg 1984 K +30 nie
9 205 Kubaczka Daniel Kętrzyn 1982 M +30 tak
10 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega 1956 M +60 nie
11 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1982 M +30 nie
12 225 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 1982 M +30 nie
13 206 Lenard Daniel Olsztyn 1987 M +30 tak
14 Lenard Daniele Olsztyn 1987 M +30 nie
15 207 Leszczyński Roman Ostrołęka so-biebie-gam 1951 M +60 tak
16 208 Makoś Paweł Kętrzyn 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo 1984 M +30 tak
17 Miniuk Paweł Białystok Palę Wrotki 1991 M do 30 nie
18 209 Nawrocki Dariusz Kętrzyn 1970 M +40 tak
19 211 Pałat Paweł Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo 1986 M +30 tak
20 Pietroniuk Monika Kętrzyn 1978 K +40 nie
21 212 Piotrowski Dariusz Ketrzyn 1979 M +40 tak
22 213 Puczyłowska Katarzyna Sulejówek Olecko Biega 1987 K +30 tak
23 214 Rudnicka Jadwiga Białystok 1959 K +60 tak
24 227 Rymszewicz Tomasz Węgorzewo Węgorzewski Klub Karate Kyokushin 1980 M +30 nie
25 Skóra Konrad Kętrzyn 2001 M do 30 nie
26 215 Sławecki Jerzy Kętrzyn Runners Team 1953 M +60 tak
27 Sowiński Bogdan Nidzica Nidzica Biega 1962 M +50 nie
28 216 Stępień Sylwester Kętrzyn 1979 M +40 tak
29 Szlazko Wioleta Kętrzyn 1981 K +30 nie
30 Śledziński Krzysztof Kętrzyn 1979 M +40 nie
31 217 Węcławiak Joanna Warszawa 1978 K +40 tak
32 218 Wieliczko Kazimierz Drogosze Drogosze 1961 M +50 tak
33 219 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 1975 M +40 tak
34 222 Witkowski Piotr Ketrzyn JCH Team 1978 M +40 nie