ZarejestrujZaloguj

Zapisy

V Mazurski Bieg na Kulce [WYDARZENIE ODWOŁANE]

IMPREZA ODWOŁANA - OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA TUTAJ

Kontakt do Organizatora: Józef Zdunek mensh1964@wp.pl

Harmonogram:

Niedziela 05.04.2020
08:30 – 10:30 Odbiór Pakietów
10:30 – 11:00 Zapisy w dniu startu pod warunkiem, że będą wolne numery startowe
11:00 – 13:30 Program artystyczny i atrakcje dla dzieci
11:15 Uroczyste otwarcie
11:30 – 13:15 Bieg wokół jez. Łęsk na dystansie 12,5 km
13:30 – 14:30 Wręczenie nagród


Drodzy Biegacze!!

Z ogromną przyjemnością po raz kolejny zapraszamy Was razem z całymi rodzinami na V Mazurski Bieg na Kulce, który odbędzie się w dniu 05.04.2020 r. Impreza ciesząca się imponującą popularnością z widowiskową trasą wokół pięknego jeziora. Jak co roku biegamy i cieszymy się rywalizacją z samym sobą.

Każdy biegacz, który z rodziną przyjechał chociaż raz na Kulkę, wie że nie można się tu nudzić, a dla tych co jeszcze nie byli odpowiemy dlaczego warto do Nas przyjechać?

  • Dla biegaczy przygotowaliśmy przepiękną, malowniczą trasę biegową wokół jeziora Łęsk, w większości leśnymi ścieżkami Rezerwatu Przyrody „Kulka”, która wynosi 13 km. Niepowtarzalny mazurski klimat, flora i fauna rezerwatu, czyste i rześkie powietrze. To wszystko sprawi, że pokonywane kilometry będą dla was czystą przyjemnością. Dodatkową atrakcją przyprawiającą o dreszczyk emocji jest przebiegnięcie obok ogrodzenia najsłynniejszej jednostki wojskowej w Polsce.
  • Gospodarzem imprezy jest nowoczesny Ośrodek Wypoczynkowy „KULKA” (www.kulka.mazury.pl). To właśnie właściciele ośrodka wraz z pracownikami, instruktorami i animatorami przygotują  mnóstwo atrakcji. W związku z tym koniecznie zabierzcie ze sobą swoje rodziny. Wszystkie przygotowane atrakcje, jeżeli tylko warunki techniczne i atmosferyczne pozwolą będą do waszej dyspozycji. Natomiast o posiłek regeneracyjny dla zawodników zadbają kucharki z ośrodka, które w swoim fachu nie mają równych.
  • Istnieje możliwość noclegu z soboty na niedzielę tj. 04.04. – 05.04.2020 r. w Ośrodku Wypoczynkowym  „KULKA” w cenie 30 zł/os. (bez wyżywienia) za miejsce w pokoju 4, 5 – osobowym z łazienkami - wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła. Rezerwacja do dnia 28.03.2020r. Józef Zdunek nr tel. 503 786 772.

Serdecznie zapraszamy!!!

Klub Biegacza Jurund Szczytno,

Ośrodek Wypoczynkowy „KULKA” (www.kulka.mazury.pl)

ZAPISUJCIE SIĘ!!

Patrząc wstecz na ubiegłe lata prosimy – nie czekajcie do ostatniej chwili z zapisami, bo może zabraknąć dla Was miejsc !!! 
W tym roku liczba miejsc ze względów technicznych jest ograniczona do jedynie 300 zawodników (opłaconych).

Nieodłączną częścią „Jurundowych” imprez biegowych jest również nasza zbiórka na cel charytatywny. Także tym razem nie będzie inaczej. Podczas „V Mazurskiego Biegu Na Kulce” każdy będzie miał zaszczyt i możliwość wsparcia wspaniałego i niesamowicie dzielnego Krystiana Brzostka. Będziemy zbierać na niezbędny nowy, zwrotny wózek inwalidzki, który umożliwi Krystianowi normalne funkcjonowanie i realizację aktywności, również sportowej. Na terenie zawodów w różnych miejscach spotkacie wolontariuszy, na których buziach zagości szczery i serdeczny uśmiech za każdym razem gdy coś wpadnie do ich puszki. Z góry dziękujemy!

 

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo