ZarejestrujZaloguj

Zapisy

Wirtualny V Charytatywny Bieg o Złotą Monetę

Zapisy internetowe zakończone.
Więcej informacji w REGULAMINIE oraz na stronie Facebook -> TUTAJ

UWAGA: NIEZALEŻNIE OD SPOSOBU PŁATNOŚCI PRZEŚLIJ DO ORGANIZATORA POTWIERDZENIE PRZELEWU NA ADRES BIEGOZLOTAMONETE@GMAIL.COM PRZYŚPIESZY TO PROCES NADAWANIA NUMERU STARTOWEGO.

W tym roku, po raz V  będziecie mogli pobiec na rzecz małych podopiecznych Fundacji. Z racji na obostrzenia utrzymujemy wydarzenie w wersji wirtualnej. Tegoroczny Bieg o Złotą Monetę, który łączy sport, dobrą zabawę i pomaganie powiększył się o nową kategorię! Tym razem nie tylko wybiegacie, ale także wyjeździcie zdrowa przyszłość maluchom!

Zdrowie jest ważne

W maju zaczęło się wielkie luzowanie, ale ważne jest to aby dbać o swoje zdrowie i dobrze się bawić, pomagając fundacyjnym maluchom!

To czterystu pięćdziesięcioro fundacyjnych dzieci.

Dzieci – zupełnie małe i takie trochę większe. W  różnym wieku i o różnych pasjach. Z różnymi schorzeniami, chorobami  i dysfunkcjami. I fundacja „Przyszłość dla Dzieci”, która wspiera ich, by mimo wszystko miały możliwie najlepszą przyszłość. I Wy, którzy zawsze im pomożecie, którzy zawsze o nich dbacie. Wspólnie sfinansujemy leki, operacje i rehabilitacje. Wspólnie pomożemy maluchom w ich trudnej walce o lepsze życie, a czasem po prostu – o życie… Zatem do biegu, gotowi, start!

Siła jest w Was!

To już 5 edycja biegowego wydarzenia. Każdego roku pokazujecie jaka siła w Was drzemie! Dzięki wirtualnej wersji docierają do nas ludzie dobrych serc nie tylko z Polski, ale także z całego świata i to jest piękne!

Kolejny rok z sukcesem stawimy czoła nowym wyzwaniom, organizując się w nowej rzeczywistości. Razem z wami! Zamieniamy tą trudną dla nas wszystkich sytuację w coś dobrego. A to wszystko z najlepszymi ludźmi na świecie, razem… choć na odległość.

Jak wziąć udział w biegu?

Zasady są proste:

Na początku wiadomość, która Cię ucieszy! W tym biegu może brać udział każdy! Co więcej, do wspólnego wyzwania możesz zaprosić, kogo tylko zapragniesz! Rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, nawet przypadkowego przechodnia! Wspólnie możemy zrobić więcej, to proste. Dlatego namawiaj do udziału w tym wyjątkowym, wirtualnym biegu każdego, kto przyjdzie ci do głowy! Bez wątpienia kolejna dobra informacja, jest taka, że nie ma ograniczenia wieku! Mały czy duży, każdy może pomóc fundacyjnym maluchom!  

Biegać czy jechać?

Następna dobra wiadomość jest taka, że będzie całkowita dowolność rodzaju aktywności fizycznej! W związku w tym, można biegać, truchtać i w tym roku również  JECHAĆ! Wygodne buty, rower, deskorolka czy inny pojazd z kołami, każda forma ruchu jest dobra by pomagać. Nie liczy się poziom wysportowania! Ważne, że zrobisz to z myślą o potrzebach fundacyjnych dzieci!

Dystans i miejsce

Minimalny dystans dla biegających dorosłych to 5 km, a ten dla dzieci powinien być dostosowany do ich ograniczeń wiekowych. Ci którzy będą poruszać się na kółkach(rolki, hulajnogi, rowery), minimalny dystans wynosi 10 km. To do Ciebie należy decyzja o tym, w jakim miejscu i kiedy pokonasz kilometry wypełnione dobrem! Oczywiście zachowując obecnie zalecaną odległość między tobą, a drugim człowiekiem. Oczywiście cały czas o tym pamiętaj!

Potwierdzenie dystansu

Pamiętaj o zarejestrowaniu pokonanego dystansu za pomocą  urządzenia mierzącego pokonane kilometry. Ucieszymy się bardzo  jeżeli wyślesz nam zdjęcie z numerem startowym, pochwalimy się na naszych SM.

Rejestracja

Jak zostać zawodnikiem V Biegu o Złotą Monetę? To proste: 

  • Zarejestruj się na bieg w formularzu na tej stronie
  • Wpłać opłatę startową, która w całości jest darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

To ważne!

1. w formularzu wpłaty podaj dane uczestnika, które były użyte zarówno podczas rejestracji
2. wybierz odpowiednią kwotę, jednak niech nie ograniczają Cię liczby. Liczymy na twoją hojność.
3. pole opis darowizny uzupełnij, wpisując swoje dane lub dane osoby, którą rejestrujesz: V Bieg o Złotą Monetę + Imię i Nazwisko, Rok urodzenia

Po uregulowaniu wpłaty, na twój adres e-mail wyślemy Ci numer startowy do wydruku, z którym z dumą i radością pokonasz wybraną trasę.

Każdy kilometr to szansa na lepsze życie! Nie czekaj, wybiegaj dzieciom przyszłość!

Termin i miejsce:

  • Każdy uczestnik zobowiązany jest pokonać w dowolnym miejscu trasę biegu (biegiem, nordic wlaking, chodem, spacerem) lub trasę „Na kółkach” (rowerem, na rolkach, hulajnogą) w dowolnym terminie od dnia rejestracji do dnia 13.06.2021 r. do godz. 23:59 (zapisy internetowe będą dostępne do 13.06.2021 do godz. 19:00).
  • Podczas wykonywania aktywności należy stosować się do obowiązujących przepisów związanych z obecna sytuacją epidemiologiczna oraz przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności.

Harmonogram:

  • 05.05.2021 r. – start wydarzenia i zapisów
  • 13.06.2021 r. – 19:00 – koniec zapisów na stronie www.superczas.pl
  • 13.06.2021 r.  23:59 – koniec biegu
  • do 30.06.2021 r. – wysyłka pamiątkowych medali i dyplomów do Uczestników biegu

Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronach internetowych:
www.przyszloscdladzieci.org oraz www.facebook.com/przyszloscdladzieci/

Tak bawiliśmy się w 2019 roku:

 

 

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo