V Ukiel Olsztyn Półmaraton - Bieg Główny

Klasyfikacja: OPEN

Olsztyn, CRS Ukiel, 10 października 2021 12:00
Organizator: root:OR Paweł Rutkowski na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Strona internetowa: www.facebook.com/ukielolsztynpolmaraton
Odpowiedzialny za pomiar czasu:
Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Ogólnie Kobiety Mężczyźni
Zapisanych 315 76 239
Wystartowało 315 100% 76 100% 239 100%
Ukończyło 300 95% 68 89% 232 97%
Ostatnie odczyty na mecie
M-ce Nr Nazwisko i imię Czas nettoWynik (brutto)
300 Wiórkowska Natalia
322 Żdan Aleksander
10 Banaszek Sebastian
TOP 3 - Open M
M-ce Nr Nazwisko i imię Czas nettoWynik (brutto) M
1 218 Przybyła Adrian 01:10:25 01:10:25 1
2 3 Najmowicz Paweł 01:10:41 01:10:41 2
3 2 Kopeć Wojciech 01:12:11 01:12:11 3
M-ce Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiek. M-ce
w kat.
Kat. spec. M-ce
w kat.
Tempo
min/km
Tempo
km/h
Start Czas
netto
Wynik
(brutto)
K M
1 218 Przybyła Adrian Iława Run Goku Team 1991 M30 1 03:21 18 12:02:37 01:10:25 01:10:25 1
2 3 Najmowicz Paweł Olsztyn Najmowicz Triathlon 1993 M16-29 1 Najlepszy Olsztynianin M 1 03:21 17.9 12:02:38 01:10:41 01:10:41 2
3 2 Kopeć Wojciech Olsztynek Team Kopeć 1986 M30 2 03:26 17.5 12:02:37 01:12:11 01:12:11 3
4 4 Najmowicz Sebastian Olsztyn Najmowicz Triathlon 1991 M30 3 Najlepszy Olsztynianin M 2 03:33 16.9 12:02:38 01:14:53 01:14:53 4
5 54 Flaga Przemysław Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 4 Najlepszy Olsztynianin M 3 03:39 16.4 12:02:37 01:17:04 01:17:04 5
6 166 Mikielski Daniel Olsztynek 1990 M30 5 03:40 16.3 12:02:38 01:17:38 01:17:39 6
7 254 Sulewski Krzysztof Barczewo Jonkowo Sport 1985 M30 6 03:41 16.2 12:02:37 01:17:57 01:17:57 7
8 237 Sawicki Szymon Olsztyn Run Goku Team / Jonkowo Sport 1991 M30 7 Najlepszy Olsztynianin M 4 03:52 15.5 12:02:38 01:21:24 01:21:25 8
9 127 Krupiński Bogumił Olsztyn 1973 M40 1 Najlepszy Olsztynianin M 5 03:52 15.5 12:02:38 01:21:54 01:21:55 9
10 98 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1982 M30 8 03:56 15.3 12:02:39 01:22:48 01:22:50 10
11 50 Dymek Adrian Ostróda Najmowicz Triathlon 1989 M30 9 03:56 15.3 12:02:38 01:22:58 01:22:59 11
12 181 Nojman Rafał Dobre Miasto Są Wolniejsi 1984 M30 10 03:56 15.2 12:02:39 01:23:07 01:23:09 12
13 120 Kotlenga Przemysław Iława S4H 1980 M40 2 03:57 15.1 12:02:38 01:23:38 01:23:39 13
14 176 Najdzion Robert Olsztyn AKM OLSZTYN 1976 M40 3 Najlepszy Olsztynianin M 6 03:59 15.1 12:02:38 01:23:49 01:23:50 14
15 15 Bartczak Marcin Bisztynek Drużyna ML 1982 M30 11 04:00 15 12:02:38 01:24:14 01:24:14 15
16 23 Budziłek Martyna Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K16-29 1 03:59 15 12:02:38 01:24:17 01:24:18 1
17 190 Olszewski Adam Jeziorany 1993 M16-29 2 04:00 15 12:02:38 01:24:32 01:24:33 16
18 189 Olszewski Tomasz Jeziorany Jonkowo Sport 1991 M30 12 04:02 14.8 12:02:38 01:25:18 01:25:18 17
19 97 Kalita Krystian Olsztyn 1986 M30 13 Najlepszy Olsztynianin M 7 04:03 14.8 12:02:38 01:25:40 01:25:41 18
20 324 Żebrowski Jacek Kierzliny bsb 1984 M30 14 04:04 14.8 12:02:38 01:25:41 01:25:42 19
21 113 Konecki Marcin Olsztyn Kriss Coaching 1990 M30 15 04:04 14.8 12:02:38 01:25:46 01:25:47 20
22 136 Kurp Marcin Dobre Miasto Jonkowo Sport 1983 M30 16 04:06 14.7 12:02:37 01:26:14 01:26:15 21
23 198 Pac Arkadiusz Olsztyn Najmowicz Triathlon 1990 M30 17 Najlepszy Olsztynianin M 8 04:05 14.7 12:02:39 01:26:18 01:26:20 22
24 248 Stefański Krystian Olsztyn 1984 M30 18 Najlepszy Olsztynianin M 9 04:07 14.6 12:02:38 01:26:59 01:27:00 23
25 130 Kubicki Sebastian Olsztyn 1990 M30 19 Najlepszy Olsztynianin M 10 04:08 14.5 12:02:39 01:27:26 01:27:28 24
26 294 Wdowiak Wojciech Olsztyn Jonkowo Sport 1973 M40 4 04:09 14.5 12:02:39 01:27:30 01:27:32 25
27 150 Lipski Michał Olsztyn 1991 M30 20 Najlepszy Olsztynianin M 11 04:10 14.4 12:02:40 01:27:38 01:27:41 26
28 251 Stukanov Oleksii Olsztyn TRI AMO 1993 M16-29 3 04:10 14.4 12:02:39 01:27:45 01:27:47 27
29 187 Ogłoblin Adam Warszawa TRI AMO 1992 M16-29 4 04:10 14.4 12:02:38 01:27:47 01:27:48 28
30 78 Jabłoński Jarosław Zieleń TRI AMO 1973 M40 5 04:10 14.4 12:02:37 01:27:48 01:27:48 29
31 48 Dudziec Marcin Szczytno 1984 M30 21 04:12 14.3 12:02:41 01:28:24 01:28:29 30
32 104 Kieliszek Dariusz Guzowy Piec 1969 M50 1 04:12 14.3 12:02:38 01:28:44 01:28:46 31
33 281 Trzeciak Magdalena Olsztyn 1995 K16-29 2 Najlepsza Olsztynianka K 1 04:12 14.3 12:02:38 01:28:47 01:28:48 2
34 100 Karolewski Krzysztof Olsztyn Team Kopeć 1982 M30 22 04:12 14.3 12:02:38 01:28:49 01:28:50 32
35 321 Zubrycki Łukasz Węgorzewo 9 Batalion Dowodzenia Olsztyn 1985 M30 23 04:13 14.2 12:02:39 01:28:51 01:28:53 33
36 106 Kisieliński Jakub Gdańsk 2000 M16-29 5 04:16 14.1 12:02:39 01:29:48 01:29:50 34
37 94 Jurkiewicz Paweł Olsztyn 1978 M40 6 Najlepszy Olsztynianin M 12 04:15 14.1 12:02:41 01:29:49 01:29:53 35
38 284 Tuzimek Arkadiusz Olsztyn --- 1979 M40 7 04:15 14.1 12:02:40 01:29:52 01:29:55 36
39 107 Kisieliński Filip Gdańsk 1996 M16-29 6 04:17 14.1 12:02:38 01:30:03 01:30:04 37
40 196 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 1 04:16 14 12:02:40 01:30:04 01:30:07 3
41 112 Kołomańska Lidia Dywity Jonkowo Sport 1979 K40 1 04:17 14 12:02:40 01:30:32 01:30:35 4
42 263 Szewczyk Rafał Olsztyn Team Kopeć 1974 M40 8 Najlepszy Olsztynianin M 13 04:20 13.9 12:02:38 01:31:18 01:31:19 38
43 325 Żyjewski Krzysztof Olsztyn Pszczólkowski Team 1984 M30 24 Najlepszy Olsztynianin M 14 04:20 13.9 12:02:41 01:31:16 01:31:20 39
44 129 Krzeszewski Grzegorz Elbląg ECM EL HURT 1972 M40 9 04:21 13.8 12:02:39 01:31:34 01:31:35 40
45 274 Tarasewicz Szymon Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 25 Najlepszy Olsztynianin M 15 04:21 13.8 12:02:40 01:31:47 01:31:50 41
46 64 Głowacki Paweł Olsztyn 1983 M30 26 Najlepszy Olsztynianin M 16 04:22 13.8 12:02:45 01:31:47 01:31:55 42
47 202 Pałejko Mateusz Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1987 M30 27 Najlepszy Olsztynianin M 17 04:21 13.7 12:02:42 01:32:00 01:32:05 43
48 47 Dublanka Dawid Olsztyn 1976 M40 10 04:21 13.7 12:02:46 01:31:58 01:32:07 44
49 264 Szot Andrzej Bartąg 1978 M40 11 04:24 13.6 12:02:39 01:32:58 01:33:00 45
50 299 Wilmowicz Michał Bartąg Pszczółkowski Team 1989 M30 28 04:24 13.6 12:02:41 01:33:06 01:33:10 46
51 95 Jurołajć Tomasz Braniewo 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie / Rozbiegane Braniewo 1970 M50 2 04:25 13.6 12:02:41 01:33:11 01:33:15 47
52 27 Chomicki Szymon Olsztyn Kriss Coaching 1975 M40 12 Najlepszy Olsztynianin M 18 04:25 13.6 12:02:38 01:33:23 01:33:25 48
53 43 Dołęga Mariusz Olsztyn Kriss Coaching 1984 M30 29 Najlepszy Olsztynianin M 19 04:26 13.5 12:02:43 01:33:35 01:33:41 49
54 285 Tyborowska Agnieszka Olsztyn 1974 K40 2 Najlepsza Olsztynianka K 2 04:26 13.5 12:02:40 01:33:38 01:33:42 5
55 42 Dębowska Beata Olsztyn 1971 K50 1 Najlepsza Olsztynianka K 3 04:26 13.5 12:02:39 01:33:40 01:33:42 6
56 157 Maliszewski Jerzy Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60+ 1 Najlepszy Olsztynianin M 20 04:27 13.5 12:02:40 01:33:41 01:33:44 50
57 111 Kołba Mateusz Gdańsk 1993 M16-29 7 04:27 13.5 12:02:54 01:33:36 01:33:53 51
58 168 Milewski Szymon Olsztyn TRI AMO 1990 M30 30 04:27 13.5 12:02:39 01:33:55 01:33:58 52
59 227 Ruchlewicz Natalia Sztum 1994 K16-29 3 04:28 13.5 12:02:40 01:34:03 01:34:05 7
60 283 Turczyński Łukasz Piaseczno 1985 M30 31 04:33 13.2 12:02:42 01:35:45 01:35:50 53
61 174 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M40 13 Najlepszy Olsztynianin M 21 04:33 13.2 12:02:42 01:35:57 01:36:03 54
62 37 Dargacz Artur Gdynia Forest Run Gdynia 1976 M40 14 04:35 13.1 12:02:43 01:36:20 01:36:26 55
63 290 Walczak Sylwia Ryn 1991 K30 2 04:35 13.1 12:02:38 01:36:30 01:36:31 8
64 250 Stępień Sylwester Kętrzyn Drużyna ML 1979 M40 15 04:34 13.1 12:02:44 01:36:27 01:36:34 56
65 143 Lenart Miłosz Kętrzyn Drużyna ML 1965 M50 3 04:36 13.1 12:02:44 01:36:39 01:36:46 57
66 203 Pasakalik Jarosław Warszawa Citi Volunteers Team 1978 M40 16 04:36 13.1 12:02:50 01:36:38 01:36:52 58
67 141 Laskowski Mariusz Gady PersonalTriathlon 1981 M40 17 04:36 13.1 12:02:37 01:36:53 01:36:53 59
68 228 Rudziński Andrzej Olsztyn Jonkowo sport 1974 M40 18 04:35 13.1 12:02:42 01:36:55 01:37:00 60
69 5 Abramczyk Marcin Olsztyn Kriss Coaching 1977 M40 19 Najlepszy Olsztynianin M 22 04:38 13 12:02:37 01:37:32 01:37:32 61
70 77 Hyjek Karol Giżycko Giżycki Biegacz 1983 M30 32 04:38 13 12:02:42 01:37:37 01:37:42 62
71 327 Nowak Jerzy Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfina 1964 M50 4 04:38 13 12:02:42 01:37:38 01:37:42 63
72 208 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 33 Najlepszy Olsztynianin M 23 04:39 12.9 12:02:43 01:38:04 01:38:10 64
73 11 Baran Grzegorz Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutraSquad 1980 M40 20 Najlepszy Olsztynianin M 24 04:40 12.9 12:02:41 01:38:09 01:38:13 65
74 131 Kuczkowski Ryszard Kieźliny Kuropatwa Team 1966 M50 5 04:40 12.9 12:02:41 01:38:17 01:38:21 66
75 258 Szałkowski Krystian Dobre Miasto Leśny Człapacz 1977 M40 21 04:39 12.9 12:02:47 01:38:18 01:38:28 67
76 19 Białczak Grzegorz Olsztyn 1979 M40 22 Najlepszy Olsztynianin M 25 04:41 12.8 12:02:47 01:38:31 01:38:41 68
77 275 Telesnicki Grzegorz Warszawa 1971 M50 6 04:41 12.8 12:02:43 01:38:49 01:38:56 69
78 33 Cynta Maciej Olsztyn 1989 M30 34 Najlepszy Olsztynianin M 26 04:42 12.8 12:02:47 01:38:48 01:38:58 70
79 308 Wrzochalski Robert Olsztyn Kriss Coaching 1981 M40 23 Najlepszy Olsztynianin M 27 04:41 12.8 12:02:39 01:39:02 01:39:04 71
80 267 Śledziewski Cezary Wójtowo 1971 M50 7 04:41 12.8 12:02:40 01:39:04 01:39:07 72
81 220 Raźniewski Łukasz Dywity WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1976 M40 24 04:42 12.8 12:02:39 01:39:11 01:39:13 73
82 310 Wypych Kamil Olsztyn Citi Volunteers Team 1983 M30 35 Najlepszy Olsztynianin M 28 04:42 12.8 12:02:45 01:39:08 01:39:16 74
83 162 Matyjewicz Łukasz Stawiguda PersonalTriathlon 1984 M30 36 04:42 12.7 12:02:43 01:39:16 01:39:22 75
84 311 Wyrębski Łukasz Olsztyn FORCOM 1976 M40 25 Najlepszy Olsztynianin M 29 04:42 12.7 12:02:51 01:39:16 01:39:30 76
85 59 Gałgowski Bartłomiej Olsztyn 1987 M30 37 Najlepszy Olsztynianin M 30 04:43 12.7 12:02:41 01:39:30 01:39:34 77
86 316 Zaremba Jakub Olsztyn Są Wolniejsi 1978 M40 26 Najlepszy Olsztynianin M 31 04:44 12.7 12:02:56 01:39:18 01:39:37 78
87 123 Kowalski Grzegorz Olsztyn ORANGE Polska 1974 M40 27 Najlepszy Olsztynianin M 32 04:45 12.6 12:02:44 01:40:02 01:40:09 79
88 278 Tromza Yauheni Olsztyn 1987 M30 38 04:48 12.5 12:02:40 01:41:04 01:41:07 80
89 326 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1983 K30 3 04:48 12.5 12:02:45 01:41:08 01:41:16 9
90 232 Ruszczyk Robert Kętrzyn Drużyna ML 1975 M40 28 04:48 12.5 12:02:45 01:41:08 01:41:16 81
91 125 Kozłowski Piotr Olsztyn FATHER ON THE RUN 1982 M30 39 Najlepszy Olsztynianin M 33 04:49 12.5 12:02:37 01:41:23 01:41:23 82
92 121 Kowal Cezary Reda Szybkie Trampki 1985 M30 40 04:48 12.5 12:03:08 01:40:57 01:41:28 83
93 314 Wysocki Marcin Szczytno Ślimak Team 1980 M40 29 04:49 12.4 12:02:54 01:41:25 01:41:42 84
94 44 Dowgiało Grzegorz Olsztyn 1975 M40 30 Najlepszy Olsztynianin M 34 04:49 12.4 12:02:46 01:41:42 01:41:50 85
95 51 Fiedorowicz Asia Olsztyn 1993 K16-29 4 04:50 12.4 12:02:46 01:41:48 01:41:58 10
96 295 Werle Michał Warszawa Warbud Running Team 1990 M30 41 04:51 12.4 12:02:43 01:41:55 01:42:01 86
97 317 Zarębski Marcin Olsztyn AKM OLSZTYN 1982 M30 42 04:50 12.4 12:02:50 01:41:49 01:42:02 87
98 80 Jaguszewski Andrzej Naterki 1976 M40 31 04:50 12.4 12:02:54 01:41:46 01:42:02 88
99 139 Kwiatkowski Marcin Olsztyn Citi Volunteers Team 1992 M16-29 8 Najlepszy Olsztynianin M 35 04:50 12.4 12:02:46 01:41:55 01:42:04 89
100 222 Romanczuk Konrad Olsztyn CMAZ 1993 M16-29 9 Najlepszy Olsztynianin M 36 04:52 12.4 12:02:51 01:42:12 01:42:26 90
101 287 Tyszka Filip Stękiny Kriss Coaching 1981 M40 32 04:52 12.3 12:02:42 01:42:41 01:42:46 91
102 65 Gołąb Piotr Olsztyn 1983 M30 43 04:52 12.3 12:02:53 01:42:31 01:42:47 92
103 140 Lalewicz Adam Józefosław 1991 M30 44 04:53 12.3 12:02:42 01:42:52 01:42:57 93
104 117 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 M60+ 2 04:52 12.3 12:02:37 01:43:00 01:43:00 94
105 313 Wysocka Martyna Kętrzyn Drużyna ML 1991 K30 4 04:52 12.3 12:02:45 01:42:53 01:43:01 11
106 25 Chechłowski Paweł Olsztyn 1993 M16-29 10 Najlepszy Olsztynianin M 37 04:54 12.3 12:02:52 01:43:01 01:43:15 95
107 8 Bagiński Łukasz Olsztyn 1989 M30 45 04:55 12.2 12:02:57 01:43:07 01:43:27 96
108 171 Mitręga Daria Olsztyn Pszczólkowski Team 1990 K30 5 Najlepsza Olsztynianka K 4 04:55 12.2 12:02:41 01:43:25 01:43:29 12
109 119 Kościesza Piotr Olsztyn Citi Volunteers Team 1986 M30 46 Najlepszy Olsztynianin M 38 04:55 12.2 12:02:42 01:43:47 01:43:52 97
110 13 Barczewski Krzysztof Olsztyn Lecimy Tutej 1991 M30 47 Najlepszy Olsztynianin M 39 04:56 12.2 12:02:42 01:43:49 01:43:54 98
111 45 Dryka Łukasz Olsztyn 1985 M30 48 Najlepszy Olsztynianin M 40 04:57 12.2 12:02:48 01:43:59 01:44:09 99
112 273 Tabaka Adam Olsztyn 1984 M30 49 04:56 12.1 12:02:44 01:44:06 01:44:13 100
113 163 Maziliauskas Vytautas Vilnius 1961 M60+ 3 04:57 12.1 12:02:41 01:44:10 01:44:13 101
114 76 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 M30 50 Najlepszy Olsztynianin M 41 04:56 12.1 12:02:43 01:44:09 01:44:15 102
115 286 Tyborski Piotr Barczewo 1985 M30 51 04:56 12.1 12:02:55 01:43:59 01:44:17 103
116 31 Cichowska Joanna Ostróda Ostróda Runners 1994 K16-29 5 04:58 12.1 12:02:38 01:44:28 01:44:29 13
117 155 Łaguna Anna Gdańsk 2005 K16-29 6 04:57 12.1 12:02:44 01:44:25 01:44:31 14
118 305 Wojnowski Jarek Kętrzyn Drużyna ML 1978 M40 33 04:58 12.1 12:02:45 01:44:32 01:44:40 104
119 225 Rozicka Adriana Olsztyn Jonkowo Sport 1991 K30 6 Najlepsza Olsztynianka K 5 04:58 12.1 12:02:41 01:44:39 01:44:43 15
120 114 Kopaczel Paweł Rybno Biegam U KOLESI 1983 M30 52 04:58 12.1 12:02:52 01:44:29 01:44:44 105
121 211 Podgórski Piotr Olsztyn 1978 M40 34 04:57 12.1 12:02:50 01:44:32 01:44:45 106
122 156 Łukaszewski Gabriel Nowe Grodziczno Biegam U KOLESI 1986 M30 53 04:58 12.1 12:02:52 01:44:33 01:44:47 107
123 38 Daszuta Karolina Ruś BRBK - biegli w podatkach 1988 K30 7 04:58 12.1 12:02:55 01:44:31 01:44:48 16
124 170 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 35 Najlepszy Olsztynianin M 42 04:59 12.1 12:02:49 01:44:37 01:44:49 108
125 41 Desselberger Andrzej Włocławek 1969 M50 8 04:59 12.1 12:03:05 01:44:34 01:45:01 109
126 216 Prusik Andrzej Olsztyn 1967 M50 9 04:59 12.1 12:02:43 01:44:56 01:45:02 110
127 75 Guzowski Stanisław Olsztyn Kriss Coaching/Są Wolniejsi/Compensa Aktywni 1973 M40 36 04:58 12 12:02:45 01:44:56 01:45:04 111
128 236 Sarol Adrian Olsztyn Heart Team Olsztyn 1989 M30 54 Najlepszy Olsztynianin M 43 04:59 12 12:02:40 01:45:02 01:45:05 112
129 178 Neumann Artur Olsztyn AKM OLSZTYN 1978 M40 37 Najlepszy Olsztynianin M 44 04:59 12 12:02:55 01:44:56 01:45:13 113
130 12 Baranowski Marek Warszawa Compensa Aktywni 1975 M40 38 Najlepszy Olsztynianin M 45 05:00 12 12:02:47 01:45:11 01:45:21 114
131 160 Markowicz Renata Olsztyn 1977 K40 3 04:59 12 12:03:03 01:45:03 01:45:29 17
132 81 Jakubowski Piotr Olsztyn 1981 M40 39 Najlepszy Olsztynianin M 46 05:02 12 12:03:00 01:45:31 01:45:54 115
133 55 Forycki Mariusz Warszawa Citi Volunteers Team 1969 M50 10 05:01 11.9 12:02:45 01:45:51 01:45:59 116
134 292 Wasilewski Piotr Olsztyn 1968 M50 11 05:02 11.9 12:02:46 01:45:55 01:46:03 117
135 318 Zdunek Ewelina Stawiguda 1985 K30 8 05:01 11.9 12:02:52 01:45:51 01:46:05 18
136 184 Odziemczyk Tomasz Elbląg evoubezpieczenia.pl 1986 M30 55 05:02 11.9 12:03:02 01:45:57 01:46:22 118
137 291 Wasiak Miłosława Olsztyn 1991 K30 9 Najlepsza Olsztynianka K 6 05:02 11.9 12:02:42 01:46:21 01:46:26 19
138 151 Lisowski Przemek Dywity ctmir Spaszewski 1976 M40 40 05:03 11.8 12:02:47 01:46:43 01:46:53 119
139 66 Goździejewska Anna Tomaszkowo Aquasfera Masters Olsztyn 1967 K50 2 05:05 11.8 12:02:45 01:47:04 01:47:12 20
140 182 Nowik Przemek Olsztyn 1984 M30 56 Najlepszy Olsztynianin M 47 05:04 11.8 12:02:44 01:47:05 01:47:12 120
141 204 Pastuszek Henryk Olsztyn SDOO Wrócikowo 1957 M60+ 4 Najlepszy Olsztynianin M 48 05:05 11.8 12:02:37 01:47:18 01:47:18 121
142 238 Sawicki Gabor Olsztyn 1989 M30 57 Najlepszy Olsztynianin M 49 05:06 11.8 12:03:04 01:46:55 01:47:22 122
143 52 Filipiak Kamil Olsztyn 1997 M16-29 11 Najlepszy Olsztynianin M 50 05:06 11.8 12:02:44 01:47:19 01:47:26 123
144 243 Skoczeń Damian Bartąg 1988 M30 58 05:05 11.8 12:02:43 01:47:28 01:47:34 124
145 262 Szczepański Wojciech Olsztyn 1992 M16-29 12 Najlepszy Olsztynianin M 51 05:06 11.8 12:03:08 01:47:04 01:47:35 125
146 146 Leśny Kacper Działdowo 1979 M40 41 05:07 11.7 12:02:42 01:47:42 01:47:46 126
147 219 Puszkiewicz Daniel Bartąg 1988 M30 59 05:07 11.7 12:02:46 01:47:42 01:47:50 127
148 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1981 M40 42 05:07 11.7 12:02:56 01:47:35 01:47:53 128
149 253 Suchodolski Robert Bartąg 1987 M30 60 05:06 11.7 12:03:08 01:47:26 01:47:57 129
150 53 Filipowicz Albert Ostróda 1972 M40 43 05:07 11.7 12:03:10 01:47:25 01:47:58 130
151 307 Woźniak Wojciech Rumia Szybkie Trampki 1987 M30 61 05:08 11.7 12:03:07 01:47:28 01:47:58 131
152 14 Bardzicki Grzegorz Warszawa GET RUN 1985 M30 62 05:07 11.7 12:02:57 01:47:40 01:48:00 132
153 221 Rogalska Paula Elbląg 1986 K30 10 05:08 11.7 12:03:01 01:47:37 01:48:01 21
154 17 Berk Krzysztof Olsztyn AKM OLSZTYN 1972 M40 44 05:08 11.7 12:02:54 01:47:49 01:48:06 133
155 63 Głowacki Sebastian Olsztyn 1981 M40 45 05:09 11.7 12:02:43 01:48:27 01:48:32 134
156 288 Ulinskas Vladas Vilnius Maratomanija 1988 M30 63 Najlepszy Olsztynianin M 52 05:10 11.6 12:02:41 01:48:38 01:48:42 135
157 147 Lewandowski Waldemar Bartoszyce 1972 M40 46 05:11 11.6 12:03:06 01:48:59 01:49:27 136
158 205 Pawłowski Mariusz Olsztyn 1979 M40 47 Najlepszy Olsztynianin M 53 05:11 11.6 12:02:46 01:49:26 01:49:34 137
159 301 Wiśniewski Daniel Jeziorany 1977 M40 48 05:12 11.5 12:02:51 01:49:46 01:50:00 138
160 188 Olender Marcin Olsztyn 1980 M40 49 Najlepszy Olsztynianin M 54 05:13 11.5 12:02:51 01:49:46 01:50:00 139
161 154 Łaguna Michał Olsztyn 1982 M30 64 Najlepszy Olsztynianin M 55 05:13 11.5 12:02:44 01:49:57 01:50:04 140
162 109 Kolasa Radosław Olsztyn 1989 M30 65 05:15 11.5 12:02:58 01:50:07 01:50:28 141
163 18 Bertel Marcin Olsztyn 1982 M30 66 Najlepszy Olsztynianin M 56 05:16 11.4 12:02:47 01:50:39 01:50:49 142
164 7 Apanowicz Angelika Warszawa EKOBIEGI 1975 K40 4 05:16 11.4 12:02:57 01:50:34 01:50:54 22
165 152 Litkowicz Adrian Warszawa Ekobiegi 1978 M40 50 05:15 11.4 12:02:58 01:50:34 01:50:54 143
166 110 Kołakowski Andrzej Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1975 M40 51 05:16 11.4 12:02:42 01:51:01 01:51:06 144
167 34 Czartoryski Daniel Pisz 1990 M30 67 Najlepszy Olsztynianin M 57 05:16 11.4 12:02:46 01:51:04 01:51:13 145
168 92 Jażdżewski Zbigniew Malbork 1962 M50 12 05:16 11.4 12:02:46 01:51:05 01:51:15 146
169 177 Nechytaylo Miroslav Warszawa Citi Volunteers Team 1998 M16-29 13 05:16 11.4 12:02:49 01:51:16 01:51:28 147
170 165 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 1967 M50 13 05:18 11.3 12:03:09 01:51:09 01:51:40 148
171 231 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Drużyna ML 1982 K30 11 05:19 11.3 12:02:44 01:51:46 01:51:53 23
172 79 Jacewicz Ryszard Olsztyn KS NEONET 1962 M50 14 Najlepszy Olsztynianin M 58 05:18 11.3 12:02:46 01:51:51 01:52:00 149
173 289 Uszler Piotr Olsztyn 1992 M16-29 14 05:18 11.3 12:02:59 01:51:38 01:52:00 150
174 39 Dąbrowski Mirosław Olsztyn 1984 M30 68 Najlepszy Olsztynianin M 59 05:19 11.3 12:02:56 01:52:00 01:52:19 151
175 180 Nikolajuk Robert Olsztyn Są Wolniejsi 1982 M30 69 Najlepszy Olsztynianin M 60 05:21 11.2 12:03:14 01:51:56 01:52:33 152
176 306 Wołosz Łukasz Sorkwity 1992 M16-29 15 05:21 11.2 12:02:55 01:52:47 01:53:06 153
177 126 Krasowski Konrad Olsztyn Citi Volunteers Team 1987 M30 70 Najlepszy Olsztynianin M 61 05:23 11.2 12:02:55 01:53:04 01:53:22 154
178 226 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię 1982 K30 12 05:23 11.2 12:02:57 01:53:03 01:53:23 24
179 35 Czepurnych Marta Elbląg 1990 K30 13 05:22 11.2 12:03:03 01:52:58 01:53:24 25
180 249 Stempiński Paweł Olsztyn Citi Volunteers Team 1977 M40 52 Najlepszy Olsztynianin M 62 05:22 11.2 12:02:47 01:53:21 01:53:31 155
181 32 Ciupiński Jerzy Olsztyn 1955 M60+ 5 Najlepszy Olsztynianin M 63 05:23 11.1 12:02:51 01:53:32 01:53:45 156
182 265 Szukiewicz Waldemar Orneta Orneta Biega 1972 M40 53 05:23 11.1 12:02:47 01:53:45 01:53:55 157
183 69 Grabowski Jacek Olsztyn 1983 M30 71 Najlepszy Olsztynianin M 64 05:25 11.1 12:03:05 01:53:40 01:54:08 158
184 240 Sendrowski Dariusz Różnowo 1975 M40 54 05:25 11.1 12:02:50 01:54:07 01:54:20 159
185 252 Stypułkowska Dominika Olsztyn Najmowicz Triathlon 1985 K30 14 Najlepsza Olsztynianka K 7 05:26 11.1 12:02:39 01:54:20 01:54:23 26
186 49 Dybacki Tomasz Hajnówka 1990 M30 72 05:25 11.1 12:03:05 01:54:01 01:54:30 160
187 9 Bakun Damian Olsztyn 1986 M30 73 05:27 11 12:03:06 01:54:26 01:54:56 161
188 297 Wierzchowski Anna Barczewo 1984 K30 15 05:28 11 12:02:51 01:54:46 01:55:00 27
189 57 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K30 16 Najlepsza Olsztynianka K 8 05:27 11 12:02:59 01:54:43 01:55:05 28
190 58 Gałacka Joanna Warszawa 1976 K40 5 05:28 11 12:02:53 01:54:53 01:55:09 29
191 214 Połeć Eliza Olsztyn Kriss Coaching 1984 K30 17 Najlepsza Olsztynianka K 9 05:27 11 12:02:52 01:54:57 01:55:12 30
192 1 Wiatrowski Krzyś Kowale TRIWIATRAK / CTS 1977 M40 55 05:27 11 12:02:52 01:54:58 01:55:13 162
193 223 Romanow Marcin Tomaszkowo 1977 M40 56 05:27 11 12:03:10 01:54:42 01:55:15 163
194 83 Janiszewska Aleksandra Niepołomice 1978 K40 6 05:27 11 12:02:48 01:55:10 01:55:20 31
195 67 Góralczyk Tomasz Barczewo BUT 1971 M50 15 05:28 11 12:02:56 01:55:04 01:55:23 164
196 102 Kaszuba Michał Olsztyn Citi Volunteers Team 1986 M30 74 Najlepszy Olsztynianin M 65 05:29 11 12:02:51 01:55:13 01:55:27 165
197 70 Granica Marcin Olsztyn 1981 M40 57 05:29 11 12:02:59 01:55:08 01:55:29 166
198 134 Kuliński Przemysław Kieźliny 1981 M40 58 05:29 10.9 12:02:44 01:55:34 01:55:41 167
199 270 Śliwiński Paweł Olsztyn Drużyna Wilka 1991 M30 75 05:29 10.9 12:02:56 01:55:31 01:55:50 168
200 241 Siedlecki Rafal Olsztyn ksiaze team 1986 M30 76 05:30 10.9 12:02:52 01:55:56 01:56:10 169
201 259 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1978 M40 59 05:31 10.9 12:02:57 01:55:51 01:56:10 170
202 268 Ślęzak Adam Elbląg OSP POGRODZIE 1989 M30 77 05:30 10.9 12:02:37 01:56:14 01:56:14 171
203 36 Czeszejko Bartłomiej Iława 1983 M30 78 05:31 10.9 12:03:09 01:56:07 01:56:38 172
204 183 Nowowiejski Łukasz Olsztyn 1983 M30 79 Najlepszy Olsztynianin M 66 05:32 10.8 12:02:53 01:56:36 01:56:53 173
205 71 Grunwald Paulina Olsztyn 1992 K16-29 7 Najlepsza Olsztynianka K 10 05:32 10.8 12:02:45 01:56:46 01:56:54 32
206 244 Skuza Łukasz Iława 1986 M30 80 05:33 10.8 12:03:07 01:56:36 01:57:06 174
207 298 Wilk Anna Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1978 K40 7 05:33 10.8 12:02:57 01:56:53 01:57:13 33
208 266 Szyszka Rafał Bartążek 1993 M16-29 16 Najlepszy Olsztynianin M 67 05:34 10.8 12:02:48 01:57:02 01:57:13 175
209 96 Kaczmarczyk Krzysztof Mrągowo PersonalTriathlon 1988 M30 81 05:34 10.8 12:02:49 01:57:03 01:57:15 176
210 234 Rzeszot Mariusz Dywity 1978 M40 60 Najlepszy Olsztynianin M 68 05:34 10.8 12:02:58 01:57:00 01:57:21 177
211 224 Romanowska Anna Liwa Morsy Miłomłyn 1987 K30 18 05:35 10.8 12:02:45 01:57:25 01:57:33 34
212 185 Odzioba Sebastian Biskupiec The Recyckings 1984 M30 82 Najlepszy Olsztynianin M 69 05:35 10.8 12:03:04 01:57:10 01:57:36 178
213 74 Guski Paweł Dobre Miasto 1984 M30 83 05:36 10.7 12:03:11 01:57:20 01:57:55 179
214 215 Powązka Krzysztof Olsztyn 1978 M40 61 05:35 10.7 12:03:01 01:57:37 01:58:01 180
215 135 Kułakowski Krzysztof Olsztyn 1977 M40 62 Najlepszy Olsztynianin M 70 05:38 10.7 12:02:54 01:58:25 01:58:42 181
216 229 Rumiński Piotr Biskupiec 1982 M30 84 05:38 10.6 12:03:06 01:58:25 01:58:54 182
217 56 Gadomski Łukasz Płońsk 1986 M30 85 05:39 10.6 12:03:05 01:58:55 01:59:22 183
218 82 Janaszkiewicz Beata Gietrzwałd Citi Volunteers Team 1980 K40 8 05:41 10.6 12:02:58 01:59:28 01:59:49 35
219 138 Kwaśniewski Benedykt Olsztyn 1955 M60+ 6 05:42 10.5 12:02:56 01:59:48 02:00:07 184
220 175 Najda Ewa Olsztyn 1973 K40 9 05:43 10.5 12:02:50 02:00:11 02:00:24 36
221 195 Osowicki Maciej Kieźliny 1974 M40 63 Najlepszy Olsztynianin M 71 05:44 10.5 12:02:37 02:00:39 02:00:39 185
222 255 Swaryczewski Tomek Olsztyn Tri NEGU / Najmowicz Triathlon 1978 M40 64 05:43 10.5 12:02:57 02:00:30 02:00:50 186
223 161 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 K30 19 Najlepsza Olsztynianka K 11 05:45 10.5 12:02:52 02:00:45 02:01:00 37
224 72 Grycuk Mirek Olsztyn PersonalTriathlon 1981 M40 65 Najlepszy Olsztynianin M 72 05:45 10.5 12:02:55 02:00:46 02:01:03 187
225 197 Oziębło Marcin Luków Wulkany Miłości 1977 M40 66 05:45 10.4 12:02:54 02:01:16 02:01:32 188
226 26 Chmielewski Dariusz Olsztyn 1972 M40 67 05:47 10.4 12:03:02 02:01:36 02:02:01 189
227 277 Topa Michał Olsztyn/jonkowo 1979 M40 68 Najlepszy Olsztynianin M 73 05:47 10.4 12:02:55 02:01:48 02:02:06 190
228 116 Koprowski Filip Toruń I LO Toruń 2004 M16-29 17 05:47 10.4 12:03:10 02:01:42 02:02:15 191
229 272 Święta Justyna Kętrzyn Drużyna ML 1988 K30 20 05:47 10.4 12:03:08 02:01:47 02:02:18 38
230 233 Rymkiewcz Magdalena Kętrzyn Drużyna ML 1979 K40 10 05:48 10.4 12:03:07 02:01:49 02:02:18 39
231 296 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce Wataha - Łączy Nas Bieganie 1995 M16-29 18 05:48 10.3 12:02:56 02:02:12 02:02:31 192
232 207 Pietras Przemek Olsztyn 1991 M30 86 Najlepszy Olsztynianin M 74 05:49 10.3 12:03:03 02:02:27 02:02:54 193
233 186 Odzioba Daniel Olsztyn The Recyckings 1982 M30 87 Najlepszy Olsztynianin M 75 05:50 10.3 12:03:04 02:02:55 02:03:21 194
234 164 Melzer Arkadiusz Rumia 1973 M40 69 05:52 10.3 12:03:02 02:03:01 02:03:26 195
235 87 Jarocka Kamila Dobre Miasto 1979 K40 11 05:52 10.2 12:03:00 02:03:37 02:04:00 40
236 269 Śliwińska Anna Emilia Olsztyn Drużyna Wilka 1993 K16-29 8 05:55 10.2 12:02:56 02:04:12 02:04:31 41
237 149 Lipka Paulina Olsztyn 1985 K30 21 Najlepsza Olsztynianka K 12 05:54 10.1 12:03:07 02:04:20 02:04:50 42
238 60 Gawerski Leszek Olsztyn 1976 M40 70 Najlepszy Olsztynianin M 76 05:56 10.1 12:03:09 02:04:28 02:05:00 196
239 206 Perdian Andrzej Olsztyn lewackaswiniateam 1978 M40 71 Najlepszy Olsztynianin M 77 05:57 10.1 12:03:08 02:04:47 02:05:18 197
240 276 Tomczyk Anna Olsztyn 1989 K30 22 Najlepsza Olsztynianka K 13 05:56 10.1 12:03:01 02:05:00 02:05:23 43
241 235 Rzyp Justyna Kętrzyn Drużyna ML 1988 K30 23 05:58 10.1 12:03:07 02:05:06 02:05:36 44
242 213 Poliński Dariusz Radostowo KS NEONET 1966 M50 16 05:58 10.1 12:02:43 02:05:44 02:05:49 198
243 199 Pacewicz Diana Bartąg 1985 K30 24 05:58 10.1 12:02:43 02:05:44 02:05:49 45
244 257 Szałginiewicz Katarzyna Olsztyn Biegam bo chcę a nie muszę. 1988 K30 25 05:58 10.1 12:02:58 02:05:32 02:05:53 46
245 159 Mańkowski Leszek Olsztyn Biegam bo chcę a nie muszę. 1983 M30 88 Najlepszy Olsztynianin M 78 05:57 10.1 12:02:58 02:05:32 02:05:53 199
246 16 Bednarczyk Kamila Bartąg 1986 K30 26 Najlepsza Olsztynianka K 14 05:59 10 12:02:41 02:06:21 02:06:24 47
247 293 Wawrzyniak Michał Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1977 M40 72 06:00 10 12:02:40 02:06:33 02:06:36 200
248 280 Truś Monika Olsztyn 1990 K30 27 Najlepsza Olsztynianka K 15 06:01 10 12:02:48 02:06:32 02:06:43 48
249 323 Żebrowski Sebastian Ostrołęka 1989 M30 89 06:03 9.9 12:03:01 02:06:55 02:07:19 201
250 21 Bieniecki Michał Olsztyn PersonalTriathlon 1976 M40 73 Najlepszy Olsztynianin M 79 06:03 9.9 12:02:59 02:07:23 02:07:44 202
251 230 Rusiecki Mariusz Ketrzyn Drużyna ML 1974 M40 74 06:03 9.9 12:03:06 02:07:30 02:07:59 203
252 242 Siemiński Jerzy Gdańsk 1959 M60+ 7 06:04 9.9 12:03:06 02:07:41 02:08:10 204
253 40 Dąbrowski Mateusz Olsztyn Citi Volunteers Team 1994 M16-29 19 Najlepszy Olsztynianin M 80 06:06 9.8 12:03:11 02:08:02 02:08:36 205
254 85 Jankowski Grzegorz Ostróda 1966 M50 17 06:05 9.8 12:02:54 02:08:22 02:08:39 206
255 24 Burzyński Jan Olsztyn 1964 M50 18 06:08 9.8 12:02:38 02:09:19 02:09:20 207
256 279 Truszkowska Barbara Ketrzyn Druzyna ML 1984 K30 28 06:09 9.8 12:03:08 02:09:00 02:09:31 49
257 209 Piskor Maciej Olsztyn Są Wolniejsi 1985 M30 90 Najlepszy Olsztynianin M 81 06:08 9.8 12:03:04 02:09:06 02:09:32 208
258 260 Szczapa Bożena Olsztyn 1983 K30 29 Najlepsza Olsztynianka K 16 06:09 9.7 12:03:05 02:09:26 02:09:54 50
259 271 Śrutkowski Sylwester Sztum 1991 M30 91 06:11 9.7 12:03:00 02:10:19 02:10:42 209
260 90 Jaworski Łukasz Warszawa 1983 M30 92 06:12 9.7 12:02:59 02:10:22 02:10:45 210
261 212 Polaczuk Piotr Gdańsk 1973 M40 75 06:12 9.7 12:03:03 02:10:19 02:10:45 211
262 246 Sokalski Bogdan Olsztyn 1950 M60+ 8 06:13 9.7 12:03:02 02:10:28 02:10:53 212
263 315 Zalewska Joanna Olsztynek 1978 K40 12 06:13 9.7 12:02:59 02:10:31 02:10:53 51
264 99 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 1966 M50 19 06:16 9.6 12:03:05 02:11:37 02:12:04 213
265 115 Koprowski Marcin Toruń KM UMK Toruń 1975 M40 76 06:17 9.6 12:03:10 02:11:40 02:12:14 214
266 328 Prokopowicz Aneta Olsztyn Są Wolniejsi / 4 W-M BOT 1986 K30 30 06:16 9.6 12:02:59 02:11:59 02:12:22 52
267 194 Orłowski Grzegorz Olsztyn Mont Blanc Team 1981 M40 77 Najlepszy Olsztynianin M 82 06:21 9.5 12:03:03 02:13:19 02:13:45 215
268 201 Paltian Piotr Dywity Są Wolniejsi 1971 M50 20 06:20 9.5 12:03:01 02:13:30 02:13:55 216
269 86 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn 1981 K40 13 Najlepsza Olsztynianka K 17 06:21 9.5 12:03:02 02:13:30 02:13:55 53
270 256 Sycin Małgorzata Olsztyn Są Wolniejsi 1976 K40 14 06:21 9.5 12:03:01 02:13:31 02:13:56 54
271 122 Kowalczyk Andrzej Olsztyn Pszczòłkowski Team 1961 M60+ 9 Najlepszy Olsztynianin M 83 06:21 9.4 12:02:48 02:13:53 02:14:04 217
272 245 Smolińska Małgorzata Olsztyn Są Wolniejsi 1978 K40 15 Najlepsza Olsztynianka K 18 06:22 9.4 12:03:01 02:13:51 02:14:14 55
273 193 Olszewski Wojciech Ostróda Są Wolniejsi/4W-MBOT 1977 M40 78 06:22 9.4 12:03:02 02:13:49 02:14:14 218
274 167 Mikita Mirek Olsztyn Są Wolniejsi 1967 M50 21 06:22 9.4 12:03:00 02:13:53 02:14:16 219
275 247 Statucka Magdalena Olsztyn PersonalTriathlon 1980 K40 16 06:23 9.4 12:02:50 02:14:16 02:14:28 56
276 28 Chrabonszcz Jerzy Ostróda 1957 M60+ 10 06:23 9.4 12:02:55 02:14:15 02:14:34 220
277 319 Zegarłowicz Paweł Warszawa Citi Volunteers Team 1962 M50 22 06:23 9.4 12:03:00 02:14:16 02:14:39 221
278 137 Kwacz Małgorzata Ostróda 1964 K50 1 06:26 9.3 12:03:02 02:15:32 02:15:57 57
279 142 Legut Piotr Olsztyn 1984 M30 93 06:26 9.3 12:03:07 02:15:28 02:15:58 222
280 89 Jasiński Kamil Olsztyn 1975 M40 79 06:28 9.3 12:02:49 02:16:14 02:16:25 223
281 118 Kostyra Łukasz Jaroty Mount Blanc Team 1983 M30 94 06:30 9.2 12:03:05 02:16:26 02:16:54 224
282 145 Leśny Andrzej Olsztyn Mount Blanc Team 1979 M40 80 06:29 9.2 12:03:05 02:16:27 02:16:55 225
283 30 Chrostowska Katarzyna Olsztyn 1994 K16-29 9 Najlepsza Olsztynianka K 19 06:30 9.2 12:03:05 02:16:44 02:17:12 58
284 179 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Są Wolniejsi/4W-MBOT 1976 K40 17 06:32 9.2 12:03:04 02:17:19 02:17:47 59
285 133 Kukla-Kowalska Alicja Lusówko Tarnowo Podgórne Biega 1978 K40 18 06:33 9.1 12:02:58 02:18:04 02:18:26 60
286 172 Modrzyński Przemysław Elbląg 1966 M50 23 06:33 9.1 12:03:03 02:18:01 02:18:26 226
287 6 Adamik Aleksandra Gdańsk Arkadiusz Gardzielewski Running Team 1981 K40 19 06:34 9.1 12:02:55 02:18:10 02:18:27 61
288 93 Jędrzejak Magdalena Gdynia Są Wolniejsi 1978 K40 20 06:34 9.1 12:03:02 02:18:08 02:18:33 62
289 148 Lewandowski Radosław Olsztyn BoNoBo 1985 M30 95 Najlepszy Olsztynianin M 84 06:34 9.1 12:02:58 02:18:28 02:18:49 227
290 169 Miniszewska Magdalena Olsztynek 1999 K16-29 10 06:40 9 12:02:46 02:20:10 02:20:20 63
291 191 Olszewski Marek Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1970 M50 24 06:41 9 12:02:47 02:20:59 02:21:10 228
292 153 Lorek Katarzyna Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1975 K40 21 06:41 9 12:02:47 02:21:00 02:21:10 64
293 124 Kozicki Jakub Piątnica Poduchowna 1996 M16-29 20 06:43 8.9 12:02:43 02:21:40 02:21:46 229
294 46 Dubik Małgorzata Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1978 K40 22 06:45 8.9 12:02:49 02:22:01 02:22:13 65
295 304 Witkowska Justyna Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1988 K30 31 06:46 8.9 12:02:50 02:22:40 02:22:53 66
296 61 Gębala Leszek Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1955 M60+ 11 06:46 8.9 12:02:48 02:22:42 02:22:53 230
297 200 Pacholczyk Krzysztof Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1976 M40 81 06:46 8.9 12:02:50 02:22:41 02:22:53 231
298 103 Kawka Agnieszka Olsztyn Slow Jogging w Olsztynie 1980 K40 23 Najlepsza Olsztynianka K 20 06:47 8.9 12:02:50 02:22:41 02:22:54 67
299 192 Olszewski Łukasz Olsztyn 1980 M40 82 Najlepszy Olsztynianin M 85 06:48 8.8 12:03:09 02:22:42 02:23:14 232
300 88 Jasińska Alicja Olsztyn 1978 K40 24 06:50 8.8 12:02:48 02:23:55 02:24:05 68
217 Przybylski Krystian Olsztyn 1991 M30 12:02:40
91 Jazdowska Ewa Olsztyn 1986 K30 Najlepsza Olsztynianka K 12:02:46
105 Kiljan Anna Olsztyn 1986 K30 12:02:50
62 Gil Paweł Olsztyn Szkółka 1979 M40 12:02:50
302 Witek Martyna Nowy Dwór Mazowiecki 1971 K50 12:02:53
303 Witek Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki 1972 M40 12:02:52
29 Chrabonszcz Maria Ostróda 1960 K60+ 12:02:54
210 Pliszka Malgorzata Olsztyn 1980 K40 Najlepsza Olsztynianka K 12:02:58
282 Tunkiewicz Sławek Olsztyn 1968 M50 12:03:00
128 Kryczka Agnieszka Płońsk 1983 K30 12:03:01
173 Mroziński Marcin Bieniewice 1975 M40 12:02:59
300 Wiórkowska Natalia Sząbruk Citi Volunteers Team 1986 K30 12:03:00
322 Żdan Aleksander Olsztyn Citi Volunteers Team 1989 M30 Najlepszy Olsztynianin M 12:03:05
10 Banaszek Sebastian Olsztyn 1975 M40 Najlepszy Olsztynianin M 12:03:10

Nieoficjalne wyniki live wersja z: 20:21:54