Lista startowa

IX Bieg Tygrysa

  • Orzysz - Wojskowa Stolica Polski, 17 sierpnia 2019 08:00
  • Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu
  • Strona internetowa: www.biegtygrysaorzysz.pl
  • Kontakt: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu (biegtygrysa@orzysz.pl, tel. 874230186)
  • Rejestracja internetowa do: 20 lipca 2019 23:59
  • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
    Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Uczestnicy: *

Uczestników ogólnie:80 / 24
Duża Beczka:19 / 5
Mała Beczka:23 / 6
Cross Poligonowy:26 / 10
Zaprawa:12 / 3
Kobiety:24 / 5
Mężczyźni:56 / 19

* liczba uczestników zapisanych/opłaconych

Kategorie: *

Open K:24 / 5
Open M:56 / 19

Miejscowości:

Szczytno:10
Ełk:9
Olsztyn:4
Warszawa:4
Kętrzyn:4
Orzysz:4
Augustów:3
Toruń:3
Gdańsk:2
Olecko:2
Biała Piska:2
Łódź:2
Zduńska Wola:2
Dobrzyniewo Duże:1
Legionowo:1
Susz:1
Sieniawa Żarska:1
Lubicz:1
Niemce:1
Otwock:1
Braniewo:1
Zabrze:1
Łodygowice:1
Tylkowo:1
Barany:1
Kruklanki:1
Ruś:1
Rzeszów:1
Bargłów Dworny:1
Gliwice:1
Białystok:1
Piecki:1
Lublin:1
Morąg:1
Gódek:1
Jedwabno:1
Brodowo:1
Węgorzewo:1
Łukta:1
Golub-Dobrzyń:1
Wizna:1
Gołdap:1

Listy startowe klasyfikacji:

  • Duża Beczka (dystans 30km)
  • Mała Beczka (dystans 30km)
  • Cross Poligonowy (dystans 21km)
  • Zaprawa (dystans 12km)

Duża Beczka (dystans 30km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Ambo Rafał Olsztyn R.AMBO druga crew 1992 Open M tak
2 Bałazy Cyprian Szczytno 1976 Open M nie
3 Bąk Andrzej Lubicz SPC 1972 Open M nie
4 Blicharz Stanisław Niemce Nie Ma Letko 1967 Open M tak
5 Górzyński Janusz Warszawa BESTIE OCR LEGIONOWO 1975 Open M tak
6 Jagnyziak Sławek Legionowo Bestie OCR Legionowo 1977 Open M nie
7 Janiszewski Jakub Toruń SPC 1971 Open M nie
8 Kacprzyk Arkadiusz Ełk 15 Mazurski Batalion Saperów 1991 Open M nie
9 Kerber Monika Jedwabno 1978 Open K nie
10 Komisarek Krzysztof Komisarek Zduńska Wola NieDoZdarcia 1982 Open M nie
11 Matejczuk Krzysztof Lublin Nie Ma Letko 1988 Open M tak
12 Mielczarek Jakub Zduńska Wola NieDoZdarcia 1979 Open M nie
13 Mikita Piotr Szczytno Areszt śledczy Szczytno / Morsy Szczytno # Reset 1980 Open M nie
14 Molski Hubert Ełk 15 BZ Das 1991 Open M nie
15 Nikonowicz Ewa Kruklanki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1980 Open K nie
16 Podlaszewski Jacek Toruń SPC MIX 1970 Open M nie
17 Prochowska Beata Ruś R.AMBO druga crew 1971 Open K tak
18 Sobocińska Ewelina Orzysz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1985 Open K nie
19 Włodarczyk Teresa Toruń SPC MIX 1967 Open K nie

Mała Beczka (dystans 30km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Bałazy Cyprian Szczytno 1976 Open M nie
2 Bałazy Marcin Szczytno 1976 Open M nie
3 Duchnowski Piotr Ełk 15 GBZ Batalion Czołgów 1987 Open M nie
4 Filipczak Kamil Szczytno SANIT-PLAST SZCZYTNO 1977 Open M nie
5 Gąsior Krystian Susz 1996 Open M tak
6 Hic Norbert Sieniawa Żarska 1988 Open M tak
7 Jabłonowska Magdalena Szczytno Szczycienski Klub Kyokushin Karate 1979 Open M nie
8 Jóźwicki Karol Dobrzyniewo Duże 1982 Open M tak
9 Jureko Robert Braniewo 1981 Open M nie
10 Kordek Jarosław Szczytno MORSY SZCZYTNO#RESET - 8.BRT 1976 Open M nie
11 Kuleszka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1989 Open K nie
12 Kuraś Beata Gdańsk xRunners 1981 Open K nie
13 Laskowski Grzegorz Wizna 1990 Open M nie
14 Łęcka Agnieszka Golub-Dobrzyń 1989 Open K nie
15 Malinowska Dominika Łukta 11. Mazurski Pułk Artylerii 1991 Open K tak
16 Możdżeń Justyna Piecki 1986 Open K tak
17 Murawski Przemysław Warszawa 1970 Open M tak
18 Orzoł Anna Szczytno MORSYSZCZYTNO # RESET 1982 Open K nie
19 Pac Sławomir Tylkowo 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej 1972 Open M nie
20 Pankiewicz Piotr Szczytno 1972 Open M nie
21 Sebzda Malgorzata Rzeszów 1977 Open K nie
22 Szefer Marcin Łódź 1979 Open M nie
23 Wojciechowska Urszula Szczytno 4 W-MBOT 1987 Open K nie

Cross Poligonowy (dystans 21km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Adamczyk Natalia Łodygowice Akademia Wojsk Lądowych 1992 Open K nie
2 Albińska Anna Albińska Biała Piska 1990 Open K nie
3 Banachowska Paulina Biała Piska --- 1986 Open K nie
4 Bańkowski Bartłomiej Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów 1990 Open M nie
5 Cwaliński Marcin Ełk SuperDrużyna 1978 Open M nie
6 Czaplejewicz Marta Ełk 1988 Open K nie
7 Danilczuk Grzegorz Olsztyn Klub Biegacza Jurund Szczytno 2002 Open M nie
8 Dawidejt Dariusz Augustów ATP AUGUSTÓW 1986 Open M tak
9 Dziedzicki Przemysław Orzysz 1989 Open M tak
10 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 Open M nie
11 Klebus Marek Gódek 1988 Open M tak
12 Król Mateusz Morąg 1996 Open M tak
13 Kurkus Aleksander Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw 1971 Open M nie
14 Kusiuk Wojciech Gołdap 1981 Open M tak
15 Laskowska Marzena Olecko WKURW TEAM 1972 Open K tak
16 Łaskowski Tomasz Olecko WKURW TEAM 1970 Open M tak
17 Makurat Karolina Ełk 1992 Open K nie
18 Marczak Paweł Warszawa Adidas Runners Warsaw 1979 Open M nie
19 Markowska Katarzyna Olsztyn Stajnia Koczek 1973 Open K nie
20 Milanowski Grzegorz Augustów 1972 Open M nie
21 Opoński Artur Barany 1979 Open M tak
22 Prawdzik Renata Ełk SuperDrużyna 1978 Open K nie
23 Sierocki Jan Augustów ATP AUGUSTÓW 1959 Open M tak
24 Szymański Kamil Białystok 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy 1988 Open M tak
25 Wawiórko Radosław Bargłów Dworny 1979 Open M nie
26 Wojnowski Jarosław Kętrzyn DrużynaML 1978 Open M nie

Zaprawa (dystans 12km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Bartnik Zygfryd Łódź 1 Batalion Kawalerii Powietrznej 1990 Open M nie
2 Błażewicz Marcin Orzysz 1988 Open M nie
3 Czajkowska Agnieszka Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 1988 Open K nie
4 Domżała Wiktor Olsztyn Stajnia Koczek 2001 Open M nie
5 Greczaniuk Joanna Gdańsk 1998 Open K nie
6 Grzywna Mariola Ełk :-) 1982 Open K tak
7 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 Open M nie
8 Kaźmierski Rafał Zabrze BANDA Z POŁUDNIA 1992 Open M nie
9 Kulczak Paweł Brodowo Decora Running Team 1979 Open M tak
10 Lotko Hubert Ełk OSP ORZYSZ 1984 Open M nie
11 Soliwoda Jacek Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1974 Open M nie
12 Śmieja Tomasz Gliwice BANDA Z POŁUDNIA 1978 Open M tak