Lista startowa

IX Bieg Tygrysa

  • Orzysz - Wojskowa Stolica Polski, 17 sierpnia 2019 08:00
  • Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu
  • Strona internetowa: www.biegtygrysaorzysz.pl
  • Kontakt: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu (biegtygrysa@orzysz.pl, tel. 874230186)
  • Rejestracja internetowa do: 20 lipca 2019 23:59
  • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
    Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Uczestnicy: *

Uczestników ogólnie:131 / 80
Duża Beczka:28 / 13
Mała Beczka:31 / 16
Cross Poligonowy:39 / 29
Zaprawa:33 / 22
Kobiety:36 / 21
Mężczyźni:95 / 59

* liczba uczestników zapisanych/opłaconych

Kategorie: *

Open K:36 / 21
Open M:95 / 59

Miejscowości:

Ełk:23
Szczytno:11
Orzysz:9
Olsztyn:8
Giżycko:5
Kętrzyn:4
Warszawa:4
Olecko:3
Augustów:3
Toruń:3
Gdańsk:3
Zduńska Wola:2
Wrocław:2
Węgorzewo:2
Biała Piska:2
Grajewo:2
Łódź:2
Białystok:2
Braniewo:1
Dobrzyniewo Duże:1
Jedwabno:1
Zabrze:1
Susz:1
Legionowo:1
Lubicz:1
Iława:1
Niemce:1
Śniadowo:1
Sieniawa Żarska:1
Dorohusk:1
Otwock:1
Pionki:1
GRódek:1
Łowicz:1
Barany:1
Pisz:1
Kruklanki:1
Turek:1
Tylkowo:1
Miszewo:1
Bargłów Dworny:1
Gliwice:1
Odoje:1
Ruś:1
Rzeszów:1
Piecki:1
Wydminy:1
Gołdap:1
Brodowo:1
Radom:1
Łodygowice:1
Morąg:1
Łomża:1
Wizna:1
Wielbark:1
Lublin:1
Łukta:1
Poznań:1
Golub-Dobrzyń:1

Listy startowe klasyfikacji:

  • Duża Beczka (dystans 30km)
  • Mała Beczka (dystans 30km)
  • Cross Poligonowy (dystans 21km)
  • Zaprawa (dystans 12km)

Duża Beczka (dystans 30km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Ambo Rafał Olsztyn R.AMBO druga crew 1992 Open M tak
2 Bałazy Cyprian Szczytno 1976 Open M nie
3 Bańkowski Paweł Białystok 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy 1989 Open M nie
4 Bąk Andrzej Lubicz SPC 1972 Open M tak
5 Blicharz Stanisław Niemce Nie Ma Letko 1967 Open M tak
6 Gontarski Tomasz Ełk 15 Mazurski Batalion Saperow KDM 1995 Open M nie
7 Górzyński Janusz Warszawa BESTIE OCR LEGIONOWO 1975 Open M tak
8 Heniborg Marek Dorohusk Ekipa pod prąd 1980 Open M tak
9 Jagnyziak Sławek Legionowo Bestie OCR Legionowo 1977 Open M nie
10 Janiszewski Jakub Toruń SPC 1971 Open M tak
11 Kacprzyk Arkadiusz Ełk 15 Mazurski Batalion Saperów 1991 Open M nie
12 Kerber Monika Jedwabno 1978 Open K nie
13 Komisarek Krzysztof Zduńska Wola NieDoZdarcia 1982 Open M nie
14 Kubara Karina Radom Zjednoczony Uniwersytet SWPS i KWP Radom 1978 Open K nie
15 Lizak Norbert Poznań Zjednoczony Uniwersytet SWPS i KWP Radom 1989 Open M nie
16 Lubiński Mariusz Grajewo 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1991 Open M nie
17 Matejczuk Krzysztof Lublin Nie Ma Letko 1988 Open M tak
18 Mielczarek Jakub Zduńska Wola NieDoZdarcia 1979 Open M tak
19 Mikita Piotr Szczytno Areszt śledczy Szczytno / Morsy Szczytno # Reset 1980 Open M nie
20 Molski Hubert Ełk 15 BZ Das 1991 Open M nie
21 Mydłowski Marcin Orzysz GwiazdoJeby 1997 Open M nie
22 Nikonowicz Ewa Kruklanki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1980 Open K tak
23 Podlaszewski Jacek Toruń SPC MIX 1970 Open M nie
24 Pomietło Aleksander Wrocław 1982 Open M tak
25 Prochowska Beata Ruś R.AMBO druga crew 1971 Open K tak
26 Sobocińska Ewelina Orzysz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1985 Open K tak
27 Włodarczyk Mirosław Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1986 Open M nie
28 Włodarczyk Teresa Toruń SPC MIX 1967 Open K tak

Mała Beczka (dystans 30km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Bałazy Cyprian Szczytno 1976 Open M nie
2 Bałazy Marcin Szczytno 1976 Open M nie
3 Duchnowski Piotr Ełk 15 GBZ Batalion Czołgów 1987 Open M nie
4 Filipczak Kamil Szczytno SANIT-PLAST SZCZYTNO 1977 Open M tak
5 Gąsior Krystian Susz 1996 Open M tak
6 Hic Norbert Sieniawa Żarska 1988 Open M tak
7 Jabłonowska Magdalena Szczytno Szczycienski Klub Kyokushin Karate 1979 Open M nie
8 Jóźwicki Karol Dobrzyniewo Duże 1982 Open M tak
9 Jureko Robert Braniewo 1981 Open M tak
10 Kordek Jarosław Szczytno MORSY SZCZYTNO#RESET - 8.BRT 1976 Open M nie
11 Kostrzon Maciej Pionki DZIADY OCR 1972 Open M tak
12 Kuleszka Anna Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Artylerii 1989 Open K tak
13 Kuraś Beata Gdańsk xRunners 1981 Open K nie
14 Laskowski Grzegorz Łomża Run Team Piątnica 1990 Open M nie
15 Laskowski Grzegorz Wizna 1990 Open M tak
16 Łęcka Agnieszka Golub-Dobrzyń 1989 Open K nie
17 Malinowska Dominika Łukta 11. Mazurski Pułk Artylerii 1991 Open K tak
18 Michalak Natalia Wielbark 1994 Open K nie
19 Miliszewski Dariusz Ełk Darek&Hania&Witek&Emilka 1982 Open M tak
20 Możdżeń Justyna Piecki 1986 Open K tak
21 Murawski Przemysław Warszawa 1970 Open M tak
22 Nowinowski Andrzej Turek KP PSP Turek 1976 Open M tak
23 Orzoł Anna Szczytno MORSYSZCZYTNO # RESET 1982 Open K nie
24 Ostapowicz Michał Łowicz 1 Batalion Kawalerii Powietrznej 1992 Open M tak
25 Pac Sławomir Tylkowo 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej 1972 Open M nie
26 Pankiewicz Piotr Szczytno 1972 Open M nie
27 Sabała Andrzej Szczytno 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny / Morsy Szczytno # RESET 1966 Open M nie
28 Sebzda Malgorzata Rzeszów 1977 Open K tak
29 Służała Grzegorz Kętrzyn 1979 Open M nie
30 Szefer Marcin Łódź 1979 Open M nie
31 Wojciechowska Urszula Szczytno 4 Warmińsko- Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 1987 Open K tak

Cross Poligonowy (dystans 21km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Adamczyk Natalia Łodygowice Akademia Wojsk Lądowych 1992 Open K nie
2 Albińska Anna Biała Piska 1990 Open K tak
3 Andrukiewicz Tomasz Ełk EŁK FORCE ONE 1974 Open M tak
4 Banachowska Paulina Biała Piska --- 1986 Open K nie
5 Bańkowski Bartłomiej Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów 1990 Open M nie
6 Cwaliński Marcin Ełk SuperDrużyna 1978 Open M tak
7 Czaplejewicz Marta Ełk SuperDrużynaEłk 1988 Open K tak
8 Danilczuk Grzegorz Olsztyn Klub Biegacza Jurund Szczytno 2002 Open M tak
9 Dawidejt Dariusz Augustów ATP AUGUSTÓW 1986 Open M tak
10 Dombkowska Gabriela Olsztyn Ja i ona 1992 Open K tak
11 Dombkowski Dawid Olsztyn Ja i ona 1991 Open M tak
12 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo Straż Graniczna Węgorzewo 1978 Open M tak
13 Dziedzicki Przemysław Orzysz 1989 Open M tak
14 Gabruś Dariusz Ełk SuperDrużynaEłk 1977 Open M tak
15 Hołownia Aneta Ełk EŁK FORCE ONE 1981 Open K nie
16 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 Open M tak
17 Kemicer Monika Ełk EŁK FORCE ONE 1988 Open K nie
18 Klebus Marek GRódek 1988 Open M tak
19 Król Mateusz Morąg 1996 Open M tak
20 Kurkus Aleksander Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw 1971 Open M nie
21 Kusiuk Wojciech Gołdap 1981 Open M tak
22 Laskowska Marzena Olecko WKURW TEAM 1972 Open K tak
23 Łaskowski Tomasz Olecko WKURW TEAM 1970 Open M tak
24 Makurat Karolina Ełk 1992 Open K nie
25 Marczak Paweł Warszawa Adidas Runners Warsaw 1979 Open M nie
26 Markowska Katarzyna Olsztyn Stajnia Koczek 1973 Open K tak
27 Milanowski Grzegorz Augustów 1972 Open M tak
28 Misiak Paweł Orzysz 15 Brygada Zmechanizowana 1986 Open M tak
29 Opoński Artur Barany 1979 Open M tak
30 Parafiniuk Adam Ełk SuperDrużynaEłk 1975 Open M tak
31 Pionk Rafał Miszewo Komenda Portu Wojennego Gdynia 1984 Open M tak
32 Prawdzik Renata Ełk SuperDrużyna 1978 Open K tak
33 Sierocki Jan Augustów ATP AUGUSTÓW 1959 Open M tak
34 Smolińska Maja Wrocław 1998 Open K nie
35 Szymański Kamil Białystok 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy 1988 Open M tak
36 Warykowski Stanislaw Olecko Olecko Biega 1962 Open M tak
37 Wawiórko Radosław Bargłów Dworny 1979 Open M tak
38 Wojnowski Jarosław Kętrzyn DrużynaML 1978 Open M nie
39 Zorczykowski Grzegorz Ełk SuperDrużynaEłk 1985 Open M tak

Zaprawa (dystans 12km)

# Nr start. Nazwisko i imię Miejscowość Drużyna Rok ur. Kat. wiekowa Wpisowe
1 Aptowicz Paweł Iława 1993 Open M tak
2 Bartkiewicz Monika Olsztyn team myGym 1986 Open K tak
3 Bartnik Zygfryd Łódź 1 Batalion Kawalerii Powietrznej 1990 Open M nie
4 Błażewicz Marcin Orzysz 1988 Open M nie
5 Chojnowski Michał Śniadowo 1990 Open M tak
6 Czajkowska Agnieszka Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 1988 Open K nie
7 Czarnecki Zbigniew Ełk MONAR Ełk 1955 Open M tak
8 Dąbrowski Mateusz Ełk 1987 Open M tak
9 Domżała Wiktor Olsztyn Stajnia Koczek 2001 Open M tak
10 Gontarski Tomasz Ełk 15 Mazurski Batalion Saperow KDM 1995 Open M nie
11 Greczaniuk Joanna Gdańsk 1998 Open K nie
12 Grzywna Mariola Ełk :-) 1982 Open K tak
13 Jakubowski Rafał Orzysz 1979 Open M tak
14 Jałoszyński Krzysztof Gdańsk 1988 Open M tak
15 Kaźmierski Rafał Zabrze BANDA Z POŁUDNIA 1992 Open M nie
16 Krawczyk Adam Giżycko 1968 Open M nie
17 Kulczak Paweł Brodowo Decora Running Team 1979 Open M tak
18 Kur Dariusz Giżycko 1971 Open M nie
19 Kur Monika Giżycko 1977 Open K nie
20 Lenda Krystian Olsztyn team myGym 1982 Open M nie
21 Lotko Hubert Ełk OSP ORZYSZ 1984 Open M tak
22 Lutyński Jerzy Ełk MONAR Ełk 1970 Open M tak
23 Maciąg Paula Giżycko Stokrotki 1991 Open K tak
24 Matysiewicz Józef Grajewo 1973 Open M tak
25 Michałowski Krzysztof Wydminy 1975 Open M tak
26 Nogal Rafał Ełk MONAR Ełk 1990 Open M tak
27 Olender Marcin Pisz 1979 Open M tak
28 Piekarska Monika Orzysz 1993 Open K tak
29 Podolska Elżbieta Giżycko Stokrotki 1986 Open K tak
30 Siergiej Elżbieta Odoje Strażacki klub morsów w Orzyszu 1971 Open K tak
31 Siergiej Zbigniew Orzysz --- 1965 Open M tak
32 Soliwoda Jacek Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1974 Open M nie
33 Śmieja Tomasz Gliwice BANDA Z POŁUDNIA 1978 Open M tak