ZarejestrujZaloguj

Aktualne zapisy

# Data Nazwa Miejscowość Rejestracja
internetowa do:
Zapisanych
1 16 czerwca 2019 10:15 Bieg z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej Szczytno, Plaża Miejska 12 czerwca 2019 23:59 472 zapisz się
2 23 czerwca 2019 10:00 Milko Mazury MTB 2019 - etap 5 - W krainie Króla Sielaw Mikołajki 23 czerwca 2019 10:00 info u organizatora zapisz się
3 29 czerwca 2019 11:30 VI Grand Prix Warmii - VIII Biegiem po Wichrowskich Lasach Wichrowo k. Dobrego Miasta (ścieżki edukacyjne „Jodły” i „Szkółka”) 26 czerwca 2019 23:59 73 zapisz się
4 30 czerwca 2019 17:00 I Kętrzyński Bieg im. św. Marcina Kętrzyn, Jeziorko Górne 28 czerwca 2019 23:59 0 zapisz się
5 6 lipca 2019 12:00 Dywicka 5 Dywity, Plaża 3 lipca 2019 23:59 102 zapisz się
6 6 lipca 2019 17:00 IV Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką - Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego Dźwierzuty 9 czerwca 2019 23:59 55 zapisz się
7 13 lipca 2019 13:00 IV Warmiński Bieg Uliczny Reszel 10 lipca 2019 23:59 20 zapisz się
8 28 lipca 2019 11:00 (za)Dyszka ZETO Software Olsztyn, Jezioro Długie 22 lipca 2019 23:59 40 zapisz się
9 3 sierpnia 2019 07:30 Maraton Szlakami Warmii WARNIJA 2019 Dywity (Stadion) 31 lipca 2019 23:59 153 zapisz się
10 3 sierpnia 2019 10:00 II Ukiel Aquathlon Olsztyn - Memoriał Magdaleny Mielnik Olsztyn, CRS Ukiel 1 sierpnia 2019 23:59 2 zapisz się
11 17 sierpnia 2019 08:00 IX Bieg Tygrysa Orzysz - Wojskowa Stolica Polski 20 lipca 2019 23:59 181 zapisz się
12 17 sierpnia 2019 20:00 IV Bieg Uliczny Obrońców Płocka 1920 roku Płock 15 sierpnia 2019 23:59 159 zapisz się
13 25 sierpnia 2019 11:00 Leśny Cross Łukta 2019 Łukta, Stadion Miejski 10 sierpnia 2019 23:59 58 zapisz się
14 1 września 2019 11:00 II Półmaraton Spychowski Tropem Niedźwiedzia Spychowo 18 września 2019 23:59 11 zapisz się
15 1 września 2019 11:00 II Dycha Juranda Spychowo 18 września 2019 23:59 12 zapisz się
16 7 września 2019 10:00 I Regionalne Zawody Nordic Walking Województwa Warmińsko-Mazurskiego Elbląg, Bażantarnia 31 sierpnia 2019 23:59 25 zapisz się
17 7 września 2019 11:00 Uskrzydleni w Biegu - Business Run Olsztyn Heroes 2019 Olsztyn, okolice OPNT 4 września 2019 23:59 18 zapisz się
18 15 września 2019 11:00 IV Ciechanowskie Święto Biegania Ciechanów 31 sierpnia 2019 23:59 141 zapisz się
19 21 września 2019 12:00 VI Kętrzyński Półmaraton Kętrzyn 13 września 2019 23:59 4 zapisz się
20 22 września 2019 10:00 VI Grand Prix Warmii - Człowiek z Żelaza IV – Dzika Moc Swobodna k. Dobrego Miasta 9 września 2019 23:59 21 zapisz się
21 6 października 2019 11:00 II Bartoszycka Dycha Brzegiem Łyny Bartoszyce 6 października 2019 11:00 0 zapisz się
22 20 października 2019 10:00 Szczycieński Bieg Niepodległości - Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego Szczytno, Plac Juranda 10 października 2019 23:59 26 zapisz się
23 26 października 2019 09:00 Warneland Łańsk 2019 Łańsk, Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy 11 października 2019 23:59 27 zapisz się
24 11 listopada 2019 10:00 VI Grand Prix Warmii - 8. Dobromiejski Bieg Niepodległości Dobre Miasto 8 listopada 2019 23:59 7 zapisz się
25 23 listopada 2019 12:00 V Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo Siemiątkowo - Hala Sportowa 21 listopada 2019 23:59 3 zapisz się

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo