ZarejestrujZaloguj

Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”

III Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?” 

Bieg oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się 20 maja 2017 (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ulicy Jeziornej 8 w Olsztynie. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda. W tym roku obowiązują stroje w tematyce UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA. Najlepiej przebrane drużyny otrzymają nagrody specjalne. Podczas imprezy możliwe będzie zdobycie umiejętności manewrowania wózkiem inwalidzkim oraz uzyskania informacji na temat tego jak i kiedy pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 11:00, o godzinie 12:30 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy, a bieg sztafetowy rozpocznie się o godzinie 13:00. 

Szczegóły dotyczące planu imprezy i link do zapisów znajdują się na stronie imprezy www.ocobiega.olsztyn.pl

Zapisy:

Rejestracji dokonuje każdy członek sztafety wpisując tą samą nazwę Drużyny. Sztafety same decydują o składzie osobowym i kolejności startu poszczególnych biegaczy.

Opłata startowa:

Jednym z głownych celów naszej sztafety jest zebranie funduszy na sprzęt sportowy do Sali treningowej i siłowni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie. Zatem za udział w biegu pobieramy po 150 PLN od drużyny (5 osób). Całosc opłaty startowej przeznaczona będzie na nasz cel charytatywny.

Patronat Honorowy: Prezydent Olsztyna

Partnerzy:
Dołącz do nas! :) Oferta współpracy TUTAJ

Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIELOSiR OlsztynMiasto OlsztynSuper Czas.plAmatorski Klub MaratończykaWarmiński Klub Rowerowy FAN

Wyniki Regulamin

Klasyfikacje:

Bieg Sztafetowy (dystans 7.777km)

 • Olsztyn, Centrum Rekreacyjno - Sportowe Ukiel
 • 20 maja 2017 13:00
 • limit uczestników: 130 / 300

Start i meta biegu: Dokładne miejsce startu będzie wyznaczone przez bramę startową, która będzie jednocześnie oznaczała strefę zmian oraz metę. Brama będzie znajdowała się pomiędzy plażą a Restauracją Plankton.

Zawodnicy uczestniczący w Sztafecie będą mieli do pokonania trasę o łącznej długości 7 777 m (bez atestu), składającej się z pięciu pętli o długości około 1 550 m każda. Całość trasy będzie przebiegać po ścieżkach wyznaczonych na terenie CRS Ukiel.

Zadaniem drużyny jest dostarczenie pałeczki od startu do mety, przez wszystkie pięć odcinków (pętli) biegu. Drużyna sama decyduje, którzy jej członkowie pokonują które odcinki sztafety. Każdy z członków drużyny może przebiec dowolną liczbę odcinków, ale nie mniej niż jeden. Podczas biegu pałeczkę sztafetową można dowolnie przekazywać pomiędzy członkami tej samej drużyny biegnącymi na danym odcinku sztafety.

Mapa z zaznaczoną trasą Sztafety jest dostępna na stronie internetowej www.ocobiega.olsztyn.pl

Limit czasu: 120 minut

Opłata startowa:

 • Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do godziny 23:59 7 maja 2017 r. lub do momentu wyczerpania limitu uczestników (300 osób czyli 60 pięcioosobowych Sztafet)

 • Opłata startowa wynosi 150 PLN od Drużyny (30 zł od Uczestnika) - Opłatę startową trzeba opłacić w ciągu 7 dni od zgłoszenia w przeciwnym razie zgłoszenie będzie anulowane. Płatności można dokonać przelewem tradycyjnym lub za pomocą szybkich płatności internetowych (informacja po udanej rejestracji).

  Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn Varmia
  nr konta 60 1750 0012 0000 0000 2632 3077

  (W tytule przelewu należy wpisać 'O co biega – nazwa drużyny'.)

Nagrody:

Wszystkie drużyny startujące w sztafecie otrzymają pakiety startowe.
Ponadto nagrody specjalne otrzyma drużyna z najlepszym czasem oraz trzy najlepiej przebrane drużyny (w tym roku obowiązują stroje w tematyce UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA).

Pakiet startowy:

 • jedną pałeczkę sztafetową;
 • pięć oficjalnych numerów startowych wraz z agrafkami;
 • pięć butelek wody niegazowanej lub napoju izotonicznego;
 • pięć pamiątkowych medali (na mecie).

Kategorie wiekowe

 • Sztafety (1 - x lat)

Partnerzy Superczas.pl

 • Artneo