ZarejestrujZaloguj

Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”

Bieg oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się 7 maja 2016 (sobota) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ulicy Jeziornej 8 w Olsztynie. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda. W tym roku obowiązują stroje SUPERBOHATERÓW. Najlepiej przebrane drużyny otrzymają nagrody specjalne. Podczas imprezy możliwe będzie zdobywanie odznak supermocy na specjalnie przygotowanych stacjach. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 9:00, o godzinie 10:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy, a bieg sztafetowy rozpocznie się o godzinie 11:00.

Szczegóły dotyczące planu imprezy i link do zapisów znajdują się na stronie imprezy www.ocobiega.olsztyn.pl

ZAPISY:

Rejestracji dokonuje każdy członek sztafety wpisując tą samą nazwę Drużyny. Sztafety same decydują o składzie osobowym i kolejności startu poszczególnych biegaczy.

OPŁATA STARTOWA:

Jednym z głownych celów naszej sztafety jest zebranie funduszy na wyposażenie sali do integracji sensoryczne Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie. Zatem za udzieł w biegu pobieramy po 150 PLN od drużyny (5 osób). Całosc opłaty startowej przeznaczona będize na nasz cel charytatywny.

Patronat Honorowy: Prezydent Olsztyna

Partnerzy

Centrum Rekreacyjno-Sportowe UKIELOSiR OlsztynMiasto OlsztynAkademia PrymusaSuper Czas.plPaint Force,Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji OlsztynLasy Państwowe – Nadleśnictwo OlsztynOptima Systemy Higieniczne,Sklep BiegowyBank Żywności w OlsztynieEva ZdrójMar TransPlaneta FormyAZS Olsztyn LakersAmatorski Klub Maratończyka Olimp OlsztynContinuumOlimpiady SpecjalneBieg na 6 łapStraż Miejska w OlsztynieWarmiński Klub Rowerowy FAN

Wsparcie organizacyjne

Rotaract Olsztyn

Partnerzy medialni

TVP3 OlsztynRadio Olsztyn

Wyniki Regulamin

Klasyfikacje:

Bieg Sztafetowy (dystans 7.777km)

 • Olsztyn, Centrum Rekreacyjno - Sportowe Ukiel
 • 7 maja 2016 11:00
 • limit uczestników: 53 / 250

Start i meta biegu: Dokładne miejsce startu będzie wyznaczone przez bramę startową, która będzie jednocześnie oznaczała strefę zmian oraz metę. Brama będzie znajdowała się pomiędzy plażą a restauracją Plankton.

Zawodnicy uczestniczący w Sztafecie będą mieli do pokonania trasę o łącznej długości 7 777 m (bez atestu), składającej się z pięciu pętli o długości około 1 550 m każda. Całość trasy będzie przebiegać po ścieżkach wyznaczonych na terenie CRS Ukiel.

Zadaniem drużyny jest dostarczenie pałeczki od startu do mety, przez wszystkie pięć odcinków (pętli) biegu. Drużyna sama decyduje, którzy jej członkowie pokonują które odcinki sztafety. Każdy z członków drużyny może przebiec dowolną liczbę odcinków, ale nie mniej niż jeden. Podczas biegu pałeczkę sztafetową można dowolnie przekazywać pomiędzy członkami tej samej drużyny biegnącymi na danym odcinku sztafety.

Mapa z zaznaczoną trasy Sztafety jest dostępna na stronie internetowej www.ocobiega.olsztyn.pl

Limit czasu: 3,0 h

OPŁATA STARTOWA:

 • Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do godziny 23:59 5 maja 2016r. lub do momentu wyczerpania limitu uczestników 

 • Opłata startowa wynosi 150 PLN - Opłatę startową trzeba opłacić w ciągu 7 dni od zgłoszenia w przeciwnym razie zgłoszenie będzie anulowane. 

  Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn Varmia
  nr konta 60 1750 0012 0000 0000 2632 3077

  (W tytule przelewu należy wpisać 'O co biega – nazwa drużyny'.)

Nagrody:

Wszystkie drużyny startujące w sztafecie otrzymają pakiety startowe.
Ponadto nagrody specjalne otrzyma drużyna z najlepszym czasem oraz trzy najlepiej przebrane drużyny.

Pakiet startowy:

 • jedną pałeczkę sztafetową
 • pięć oficjalnych numerów startowych wraz z agrafkami
 • pięć butelek wody niegazowanej lub napoju izotonicznego
 • pięć pamiątkowych medali (na mecie)

Kategorie wiekowe

 • Open (1 - x lat)

Partnerzy Superczas.pl

 • Artneo