ZarejestrujZaloguj

Zapisy

Bieg o Buzdygan Komendanta-Rektora WSPol

 

REJESTRACJA INTERNETOWA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.
ZAPRASZAMY DO BIURA ZAWODÓW (OPŁATA BEZ ZMIAN).
WIĘCEJ INFORMACJI W REGULAMINIE

 

Komunikat Organizatora z dnia 30.09.2022 r. godz. 11:15:

  • Rejestracja internetowa na Bieg Wirtualny jest przedłużona do czwartku 6 października do godziny 23:59.
  • Rejestracja internetowa na Bieg Główny jest zakończona. Zapraszamy do zapisów w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Jest dostępnych jeszcze 77 miejsc.

Serdeczenie zapraszamy! :)

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu charytatywnym o Buzdygan Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Bieg odbędzie się w niedzielę 9 października 2022 r. w Szczytnie. Trasa zawodów będzie biegła malowniczą ścieżką wokół jeziora Domowego Dużego. Dystans do pokonania jest równy 4,8 km.

W Biegu mogą wziąć udział funkcjonariusze Policji, przedstawiciele innych służb, studenci WSPol oraz inne osoby cywilne. O udziale w Biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Limit miejsc ograniczony. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Lubisz pomagać i chcesz to robić? Odpowiedziałaś/eś twierdząco? Jeżeli tak, to oznacza, że ten Bieg jest właśnie dla Ciebie!

Komu pomagamy?

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe zostaną przekazane Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Fundacja wspiera rodziny poległych funkcjonariuszy Policji pozostające w trudnych warunkach materialnych i życiowych. Swoje cele statutowe realizuje poprzez przyznawanie stypendiów i pomoc materialną związaną z kształceniem i nauką dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, organizowanie oraz dofinansowywanie pobytu podopiecznych Fundacji na koloniach i obozach, a także dofinansowywanie kosztów leczenia i rehabilitacji wdów i sierot.

Program zawodów:

niedziela 9 października 2022 r.

08:00 – otwarcie Biura Zawodów, teren Miejskiego Ośrodku Sportu w Szczytnie, ul. Spacerowa 2 (odbiór pakietów startowych do godziny 10:30)
10:15 – uroczyste otwarcie zawodów;
10:30 – obowiązkowa odprawa techniczna;
10:45 – rozgrzewka uczestników Biegu głownego;
10:55 – przejście na miejsce startu uczestników Biegu głównego;
11:00 – minuta ciszy ku czci poległych policjantów;
11:01 – start Biegu głównego;
12:30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu!

Tak było podczas Biegu z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej w 2019 roku:

 

 

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo