ZarejestrujZaloguj

Zapisy

Leśna ZaDyszka w Szulmierzu

 • Leśniczówka Szulmierz k. Ciechanowa, 23 czerwca 2018 10:00
 • Organizator: Stowarzyszenie „ZaDyszka”, Urząd Gminy w Regiminie, MUKS „Czarni” Regimin
 • Strona internetowa: www.lesnazadyszka.pl
 • Kontakt: Ireneusz Jałoza (lesnazadyszka@gmail.com, tel. 668879810)
 • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
  Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Zapisy internetowe zakończone. Rejestracja możliwa w Biurze Zawodów. Więcej informacji w REGULAMINIE oraz na stronie internetowej Organizatora www.lesnazadyszka.pl

 

Przed nami III edycja LEŚNEJ ZADYSZKI w SZULMIERZU zawodów organizowanych w urokliwym miejscu w Gminie Regimin na terenie Leśnictwa Szulmierz. W dniu 23 czerwca 2018 roku (sobota). Mają na celu promocję naszego regionu a także biegania oraz zdrowego stylu życia. Mają zachęcać do uprawiania sportu szczególnie na terenach leśnych. Kto biegał po lesie ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję!

Trasa biegu to 5 kilometrowa pętla rozpoczynająca się na terenie przyległym do leśniczówki w bezpośrednim sąsiedztwie hodowli danieli. Trasa prowadzi przez dukty leśne (4 km) oraz częściowo drogą asfaltową (1km). Przebieg trasy został tak opracowany, aby jak najpełniej pokazać piękno mazowieckiej przyrody i oprócz rywalizacji sportowej miał również walory edukacyjne i poznawcze.

Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w trzech biegach. Do wyboru są: bieg na dystansie 5 km (1 pętla) Nordic Walking - 5 km (1 pętla) oraz 10 km (2 pętle).

Czas będzie mierzony za pomocą profesjonalnego systemu pomiarowego z wykorzystaniem chipów.

Przewidziany jest również biegi dla dzieci na dystansie 1500 m bez klasyfikacji.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godz. 10.00. Zarówno start, meta jak i biuro zawodów zlokalizowane będzie na polanie śródleśnej przy drodze Szulmierz- Regimin. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 9.00

Nie zabraknie także nagród! W biegu głównym na 10 km nagrody zostaną wręczone za  trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz open wśród kobiet i mężczyzn. Na dystansie 5 km biegu oraz 5 km Nordic Walking nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca open kobiet i mężczyzn. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają okolicznościowy medal, a po biegu regenerujący posiłek

Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. Nagrody zostaną rozlosowane wśród zawodników, którzy odbiorą pakiet startowy i wystartują w zawodach.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny. Każdy znajdzie dystans odpowiadający jego możliwościom.

Organizatorzy

Program imprezy:

 • Otwarcie Biura zawodów, nastąpi o godz. 9.00.
 • Oficjalne rozpoczęcie o godz. 10.00
 • godz. 10.00 – start biegu dzieci na dystansie 1,50 km
 • godz. 10.30 - start biegu na dystansie 5 km
 • godz. 10.35 - start marszu nordic walking (5 km)
 • godz. 11.40 - start biegu głównego na dystansie 10 km
 • Dekoracja zwycięzców od godz. 13.00.

​Zamów profesjonalne rękawki kompresyjne z materiału elastycznego z jonami srebra i silikonowymi gumkami w górnej części (zapobiegające zsuwaniu). Cena 35 zł / komplet. Wersja damska lub męska. Wybór przy rejestracji.

 

 

 

 

Nie przebiegam obojętnie - zbiórka publiczna. Kwota dowolna min. 5 zł (Pani Anna ma 40 lat i cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, od urodzenia nie chodzi. Opiekuje się nią mama. Zbiórka przeznaczona na zakup lub naprawę wózka elektrycznego). Wybierz wysokość wsparcia przy rejestracji na bieg.

 

 

 

 

Sprawdź jak było rok temu :)

Partnerzy Superczas.pl

 • Artneo