ZarejestrujZaloguj

Charytatywna Sztafeta Integracyjna „O CO BIEGA?”

Impreza biegowa, jakiej w Olsztynie jeszcze nie było….

Charytatywna Sztafeta Integracyjna: „O CO BIEGA?” to wyjątkowy projekt, który dzięki Państwa udziale i  wsparciu na stałe wpisze się w kalendarz olsztyńskich imprez biegowych. Wydarzenie szeroko integruje sportowców, środowisko biegaczy i osoby uprawniające sport.  Zbierz ekipę i wystartuj w sztafecie na dystansie 7 777 m. Bieg ma charakter zabawy zatem warto pomyśleć o przebraniu dla całej waszej  5-cio osobowej drużyny.    

PRZEBIEG IMPREZY „O CO BIEGA?”

Integracyjna Sztafeta „O CO BIEGA?” z założenia łączy w drużyny sportowców niepełnosprawnych i w pełni sprawnych. Najważniejsza jest dobra, wspólna zabawa i wzajemne wspieranie się w dążeniu do wspólnego celu.

Dla naszych zawodników zadbaliśmy o profesjonalny pomiar czasu, a także klasyfikację i medale dla sportowców. Nad sprawnym przebiegiem imprezy pod kątem bezpieczeństwa trasy, rozgrzewki i organizacji będą czuwać profesjonalni sportowcy, trenerzy i biegacze – członkowie Amatorskiego Klubu Maratończyka w Olsztynie.

OPŁATA STARTOWA:

Jednym z głownych celów naszej sztafety jest zebranie funduszy na wyposażenie sali do integracji sensoryczne Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie. Zatem za udzieł w biegu pobieramy po
150 PLN od drużyny (5 osób). Całosc opłaty startowej przeznaczona będize na nasz cel charytatywny. W zamian każdy uczestnik może liczyć na niespodzianki dołączone do pakietu startowego.

Dane do przelewu:

Rotary Club Olsztyn Varmia
60 1750 0012 0000 0000 2632 3077

W tytule przelewu prosimy wpisać „O co biega – nazwa drużyny”.

Harmonogram biegu
Odbiór pakietów startowych możliwy będzie w dniach 6, 7, 8, 9 maja w Biurze Pośrednictwa "KONOPIELKO"
ul. Partyzantów 77/1A w godzinach 9 -12 oraz w dniu zawodów na terenie CRS UKIEL od godziny 9:00.

Harmonogram w dniu zawodów*:

10:30 Przywitanie uczestników i kibiców
10:40 Wspólna rozgrzewka
11:00 Start Biegu Głównego
12:30 Ogłoszenie wyników I rozdanie nagród
od 12:00 aktywności towarzyszące.

*szacunkowy czas, może ulec zmianie ze względu na ilość uczestników oraz warunki pogodowe.

Więcej informacji: www.ocobiega.olsztyn.pl

Zapraszamy!

Wyniki Regulamin

Klasyfikacje:

Bieg Sztafetowy (dystans 7.777km)

  • Olsztyn, Centrum Rekreacyjno - Sportowe Ukiel
  • 10 maja 2015 11:00

Zawodnicy uczestniczący w Sztafecie będą mieli do pokonania trasę o łącznej długości 7 777 m (bez atestu), składającej się z pięciu pętli o długości około 1 550 m każda. Całość trasy będzie przebiegać po ścieżkach wyznaczonych na terenie CRS Ukiel.

Zadaniem drużyny jest dostarczenie pałeczki od startu do mety, przez wszystkie pięć odcinków (pętli) biegu. Drużyna sama decyduje, którzy jej członkowie pokonują które odcinki sztafety. Każdy z członków drużyny może przebiec dowolną liczbę odcinków, ale nie mniej niż jeden. Podczas biegu pałeczkę sztafetową można dowolnie przekazywać pomiędzy członkami tej samej drużyny biegnącymi na danym odcinku sztafety.

Kategorie wiekowe

  • Open (x - 100 lat)

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo