ZarejestrujZaloguj

Triathlon w Galerii Warmińskiej

 • Olsztyn - Galeria Warmińska, 9 maja 2015 10:00
 • Organizator: Hangloose Centrum Ekstremalnych Sportów Wodnych i Rekreacji, Tri NEGU
 • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
  Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)
 • Regulamin Wyniki

Zapraszamy 9 maja do Galerii Warmińskiej na imprezę sportową w której będzie można spróbować zmierzyć się w Triathlonie lub poszczególnych konkurencjach triathlonowych. W trakcie imprezy zostanie zaprezentowany triathlon jako dyscyplina sportowa dla każdego. W związku z powyższym głównym elementem eventu będą zawody sportowe w których może wziąć udział praktycznie każdy. Tego dnia będzie można spróbować swoich sił w 4 konkurencjach:

a)      Mini triathlon o puchar Galerii Warmińskiej (pływanie 4 min, rower 5km, bieganie 2,5km). Wygrywają najszybsi w podziale na kategorię kobiet i mężczyzn (limit 30 osób)

b)      duathlon kid’s o puchar Warmiolandii (kat wiekowa 7-9 lat, 10-13lat, 14-16lat - 400m rower, 200m bieg. Wygrywają najszybsi w swojej kategorii wiekowej (limit 40 osób)

c)       bieg o puchar Adrenaline.pl  na 1500 m. Wygrywają najszybsi w podziale na kategorię kobiet i mężczyzn (limit 90 osób)

d)      wyścig rowerowy o puchar INTERSPORT na  3000 m. Wygrywają najszybsi w podziale na kategorię kobiet i mężczyzn (limit 30 osób)

 

Każdy uczestnik zawodów ma szansę wygrać liczne nagrody, nie tylko te za 1,2,3 miejsce w określonych konkurencjach, ale również niezależnie od wyniku. Udział w zawodach daje możliwość udziału w konkursie na wytypowanie sumy czasów pierwszego i ostatniego zawodnika w jednej z konkurencji. Osoby, które podadzą czas najbardziej zbliżony do faktycznie osiągniętych wyników otrzymają cenne nagrody.

 

Konkurencja pływania zostanie rozegrana w basenie z tzw. przeciwprądem specjalnie zainstalowanym na tą okazję w GW. Konkurencja rowerowa odbędzie się na prawdziwych rowerach szosowych wpiętych w trenażery multimedialne, natomiast bieganie na bieżniach stacjonarnych.

 

Imprezę poprowadzi znany wszystkim prezenter-triathlonista Maciej Dowbor. Pod względem sportowym koordynacją zajmie się olsztyński team triathlonowy TRI NEGU. Liczne nagrody ufundowali sponsorzy akcji – marki znajdujące się w GW, TRI NEGU, Hangloose i  ich partnerzy.

 

Szczegóły całej akcji dostępne na www.galeria-warminska.pl, zapisy od 01.05.2015r do 08.05.2015r. do 23:59 za pośrednictwem www.superczas.pl/zapisy, a w dniu imprezy w biurze zawodów w Galerii Warmińskiej. Na poszczególne zawody obowiązuje limit zawodników, po ich przekroczeniu zapisy online zostają wstrzymane. Jednakże jeśli w dniu rozpoczęcia zawodów któryś zawodników nie pojawi się w biurze zawodów lub do tego czasu zrezygnuje ze startu i zwolni się miejsce w danej konkurencji będzie można zapisać się na zawody bezpośrednio w trakcie trwania imprezy w godzinach 14:00-18:00. Biuro zawodów będzie informowało chętnych o dostępności miejsc.  Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

Podczas imprezy organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla widzów oraz pokazowy pojedynek triathlonowy pomiędzy Sebastianem a Pawłem Najmowiczem. Pojedynek braterski jednych z najbardziej obiecujących młodych triatlonistów w Polsce. Będzie można zobaczyć jak się ścigają zawodnicy walczący o medale na profesjonalnych zawodach triathlonowych.

 

W trakcie zawodów zostaną wręczone liczne atrakcyjne nagrody pocieszenia dla zawodników poza podium. Ponadto każdy startujący otrzyma pakiet startowy wraz z kuponami promocyjnymi na zakupy w sklepach sportowych w Galerii Warmińskiej.

 

Dodatkowe konkursy, które będą zorganizowane dla uczestników zawodów oraz klientów Galerii Warmińskiej:

KONKURS rozstrzygany w trakcie imprezy:

1)      Konkurs na podanie sumy czasów pierwszego i ostatniego zawodnika w konkurencji triathlonowej. Każdy uczestnik zawodów podczas rejestracji deklaruje sumę czasów (zapisuje to na otrzymanym w biurze zawodów druczku) i podaje to do wiadomości w biurze zawodów. Na koniec zawodów zostanie stworzony ranking podanych czasów od najbardziej zgodnego do najmniej zgodnego. Według rankingu rozdanych zostanie blisko 40 nagród dla wszystkich uczestników zawodów niezależnie od ich osiągniętego wyniku.

 

KONKURSY rozstrzygane po imprezie:

1)      Konkurs Fundacji Never Ever Give Up i TRI NEGU Triathlon team –pn. „Jak feniks z popiołu..”
Konkurs na osobę wybraną do projektu „NEVER EVER GIVE UP” – jak Feniks z popiołu.. – Fundacja NEGU i triathlon team TRI NEGU wybierze jedną osobę, która zechce zmienić swoje życie poprzez aktywność sportową, wstać z przysłowiowej kanapy i zaktywizować się pod względem sportowym. Osoba taka, pod opieką trenerów oraz fizjoterapeutów Fundacji Never Ever Give Up,  otrzyma bezpłatną opiekę trenerską, plan treningowy oraz wsparcie merytoryczne i motywacyjne w zakresie wybranej dyscypliny sportowej (cały Triathlon lub którąś z jego dyscyplin). W trakcie projektu zostanie oceniony stan kondycji fizycznej, zostaną postawione określone cele, będzie przygotowany i stale dostosowywany do potrzeb danej osoby plan treningowy, projekt zakończy się udziałem w amatorskich zawodach sportowych. Szukamy osoby, która miała do tej pory raczej mnie niż więcej wspólnego ze sportem,  a jest chętna podjąć takie wyzwanie.

 

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba pobrać kartę konkursową z biura zawodów i wypełnioną wrzucić do przygotowanego pudełka w biurze zawodów. Na kartce oprócz danych kontaktowych należy krótko podać przyczynę dlaczego chce się podjąć takie wyzwanie oraz to co będzie wg danej osoby tym najważniejszym czynnikiem motywacyjnym do wytrwania w procesie przemiany.

 

Konkurs jest dla wszystkich osób dorosłych przebywających w Galerii Warmińskiej chcących dokonać swojej przemiany. Zgłoszenia zbieramy 9 maja 2015r. w trakcie trwania zawodów od godziny 14:00 do 19:00

 

Wynik konkursu zostanie ogłoszony do 15.05.2015, będzie podany na stronie www.negu.plwww.galeria-warminska.ploraz na FB na funpagu Never Ever Give Up . Fundacja skontaktuje się również bezpośrednio ze zwycięzcą.  Regulamin konkursu będzie do wglądu w biurze zawodów.

 

2)      Konkurs Uniwersytetu Dzieci na najciekawsze pytanie zadane przez dziecko dla naukowca. Konkurs z okazji  5-lecia funkcjonowania Uniwersytetu Dzieci.

 

Konkurs dla wszystkich dzieci startujących i kibicujących oraz wszystkich dzieci odwiedzających Galerię Warmińską w trakcie trwania zawodów.

Warunkiem udziału w konkursie jest wiek dziecka od 6 do 13 lat. Wynika to z roczników dla których Uniwersytet prowadzi zajęcia.

 

Konkurs polega na sformułowaniu pytania do naukowca z dowolnej dziedziny nauki, na które dziecko - Uczestnik Konkursu - chciałoby poznać odpowiedź. Np.: Dlaczego są dwie dziurki w nosie?

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie Organizatorowi zgłoszenia konkursowego.
Zgłoszenie zawierające pytanie konkursowe (pytania do naukowca z dowolnej dziedziny nauki) oraz dane osobowe Uczestnika Konkursu i dane kontaktowe rodzica (imię i nazwisko ,telefon, mail) należy wrzucić do urny umieszczonej przy Biurze Zawodów  Triathlonowych w Galerii Warmińskiej.

Jeden uczestnik Konkursu może zgłosić do Konkursu dowolną liczbę pytań swojego autorstwa. Każde pytanie należy zgłosić na osobnym formularzu

 

Jury składające się z przedstawicieli Organizatora - Fundacji Uniwersytet Dzieci - wybierze najciekawsze pytania zgłoszone do Konkursu. Ich autorzy zostaną laureatami Konkursu.
Jury wyłoni 2 (dwóch) laureatów Konkursu.

Nagrodą dla laureatów Konkursu są dwa indeksy uprawniające do udziału w projekcie uczelni na Uniwersytecie Dzieci w Olsztynie na rok akademicki 2015/2016.

Ogłoszenie laureatów Konkursu odbędzie się dnia 13.05.2015r. poprzez opublikowanie imion i nazwisk laureatów na stronach serwisu internetowego Uniwersytetu Dzieci pod adresem www.uniwersytetdzieci.pl oraz poprzez wysłanie informacji pocztą elektroniczną do laureatów i ich rodziców/opiekunów. 

Wyniki Regulamin

Klasyfikacje:

Triathlon OPEN o Puchar Galerii Warmińskiej (dystans 7.5km)

 • Olsztyn - Galeria Warmińska
 • 9 maja 2015 14:00
 • limit uczestników: 30 / 30

Kategorie wiekowe

 • Open K (16 - 100 lat)
 • Open M (16 - 100 lat)

Duathlon Kid's o Puchar Warmiolandii (dystans 0.6km)

 • Olsztyn - Galeria Warmińska
 • 9 maja 2015 14:00
 • limit uczestników: 40 / 40

Kategorie wiekowe

 • 7-9 lat (7 - 9 lat)
 • 10-13 lat (10 - 13 lat)
 • 14-16 lat (14 - 16 lat)

Bieg o Puchar Adrenaline.pl (dystans 1.5km)

 • Olsztyn - Galeria Warmińska
 • 9 maja 2015 14:00
 • limit uczestników: 21 / 90

Kategorie wiekowe

 • Open K (16 - 100 lat)
 • Open M (16 - 100 lat)

Wyścig rowerowy o Puchar INTERSPORT (dystans 3km)

 • Olsztyn - Galeria Warmińska
 • 9 maja 2015 14:00
 • limit uczestników: 29 / 30

Kategorie wiekowe

 • Open K (16 - 100 lat)
 • Open M (16 - 100 lat)

Partnerzy Superczas.pl

 • Artneo