ZarejestrujZaloguj

Zapisy

IV Mazurski Bieg na Kulce - Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego

 • Ośrodek Wypoczynkowy Kulka k. Szczytna, 7 kwietnia 2019 11:30
 • Organizator: Biuro Podróży Szarpie Travel , Klub Biegacza Jurund Szczytno Współorganizator: Urząd Gminy Dźwierzuty
 • Strona internetowa: www.facebook.com/events/2266541016968446/
 • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
  Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Zapisy internetowe zakończone. Więcej informacji na temat ewentualnej rejestracji w REGULAMINIE oraz na stronie internetowej Organizatora TUTAJ

 

Drodzy Biegacze!!

Z ogromną przyjemnością po raz kolejny zapraszamy Was razem z całymi rodzinami na  „IV Mazurski Bieg na Kulce”, który odbędzie się w dniu 07.04.2019r. Impreza, która w swoich poprzednich edycjach cieszyła się imponującą popularnością. W tym roku lekka modyfikacja trasy, tak aby każdy mógł cieszyć widokiem jeziora, wokół, którego jak co roku biegamy i cieszymy się rywalizacją z samym sobą.

Każdy biegacz, który z rodziną przyjechał chociaż raz na Kulkę, wie że nie można się tu nudzić, a dla tych co jeszcze nie byli odpowiemy:

Dlaczego warto do Nas przyjechać?

 • Dla biegaczy przygotowaliśmy przepiękną, malowniczą trasę biegową wokół jeziora Łęsk, w większości leśnymi ścieżkami Rezerwatu Przyrody „Kulka”, która wynosi 13 km. Niepowtarzalny mazurski klimat, flora i fauna rezerwatu, czyste i rześkie powietrze. To wszystko sprawi, że pokonywane kilometry będą dla was czystą przyjemnością. Dodatkową atrakcją przyprawiającą o dreszczyk emocji jest przebiegnięcie obok ogrodzenia najsłynniejszej jednostki wojskowej w Polsce.
 • Gospodarzem imprezy jest nowoczesny Ośrodek Wypoczynkowy „KULKA” (www.kulka.mazury.pl). To właśnie właściciele ośrodka wraz z pracownikami, instruktorami i animatorami przygotują  mnóstwo atrakcji. W związku z tym koniecznie zabierzcie ze sobą swoje rodziny. Wszystkie przygotowane atrakcje, jeżeli tylko warunki techniczne i atmosferyczne pozwolą będą do waszej dyspozycji. Natomiast o posiłek regeneracyjny dla zawodników zadbają kucharki z ośrodka, które w swoim fachu nie mają równych.
 • Istnieje możliwość noclegu z soboty na niedzielę tj. 06.04. – 07.04.2019r. w Ośrodku Wypoczynkowym  „KULKA” w cenie 30 zł/os. (bez wyżywienia) za miejsce w pokoju 4, 5 – osobowym z łazienkami - wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła. Rezerwacja do dnia 30.03.2019r. pod adresem
  e-maila: michal.k@szarpie.pl (Kierownik Ośrodka).

Serdecznie zapraszamy!!!

Klub Biegacza Jurund Szczytno,

Ośrodek Wypoczynkowy „KULKA” (www.kulka.mazury.pl)

ZAPISUJCIE SIĘ!!

Patrząc wstecz na ubiegłe lata prosimy – nie czekajcie do ostatniej chwili z zapisami, bo może zabraknąć dla Was miejsc !!! 
W tym roku liczba miejsc ze względów technicznych jest ograniczona do jedynie 300 zawodników (opłaconych).

 

Nieodłączną częścią „Jurundowych” imprez biegowych jest również zbiórka na cel charytatywny. Także tym razem nie będzie inaczej. Podczas „IV Mazurskiego Biegu Na Kulce” każdy będzie miał zaszczyt i możliwość wsparcia wspaniałego i niesamowicie dzielnego Szymona Polak.

Natomiast wsparcia można udzielić na kilka sposobów. Na terenie zawodów w różnych miejscach spotkacie wolontariuszy, na których buziach zagości szczery i serdeczny uśmiech za każdym razem gdy coś wpadnie do ich puszki. Można również zrobić to już teraz korzystając z jednej z wielu opcji opisanych na profilu Szymona.

Więcej o Szymonie dowiedzieć można się w Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

Z całego serca dziękujemy
Szymon i rodzice

FUNDACJA ,,NASZE DZIECI" PRZY KLINICE ONKOLOGII
W INSTYTUCIE ,,POMNIK-CENTRUM ZDROWIA DZIECKA"
NR.KRS. 0000249753, cel szczegółowy Szymon Polak
NR.RACHUNKU: 76124011091111001011637630 z dopiskiem Szymon Polak

Pamiętajcie dobro które z siebie dajemy wraca do nas ze wzmożoną siłą!!

Partnerzy Superczas.pl

 • Artneo