ZarejestrujZaloguj

Zapisy

V Grand Prix Warmii - VII Biegiem po Wichrowskich Lasach

  • Wichrowo k. Dobrego Miasta (ścieżki edukacyjne „Jodły” i „Szkółka”), 26 maja 2018 11:30
  • Organizator: Nadleśnictwo Wichrowo Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Przyrodnicze „Zielona Warmia”, OSiR w Dobrym Mieście, Urząd Miejski w Dobrym Mieście, Warmiński Klub Rowerowy FAN
  • Strona internetowa: www.osir.dobremiasto.com.pl
  • Odpowiedzialny za pomiar czasu:
    Mateusz Kownacki (kontakt@superczas.pl)

Zapisy internetowe zakończone. Zapraszamy do Biura Zawodów. Więcej informacji w REGULAMINIE

Zgłoszenia

Do biegu głównego zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego online dostępnego na stronie: www.superczas.pl/wichrowo do 22.05.2018 do godz. 23:59. Dopuszcza się rejestrację w dniu zawodów, w nieprzekraczalnym czasie, do godz. 09:00 - nie więcej niż 20 zawodników.

Do biegów dla dzieci i młodzieży zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego online dostępnego na stronie:  www.superczas.pl/wichrowo do 22.05.2018 do godz. 23:59. W wyjątkowych sytuacjach (problem z dostępem do internetu) dopuszcza się rejestrację w dniu zawodów, w nieprzekraczalnym czasie, do godz. 09:00 - nie więcej niż 10 zawodników.

Do marszu Nordic walking zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego online dostępnego na stronie: www.superczas.pl/wichrowo  do 23.05.2018 do godz. 23:59. W wyjątkowych sytuacjach (problem z dostępem do internetu) dopuszcza się rejestrację w dniu zawodów, w nieprzekraczalnym czasie, do godz. 09:00.

Weryfikacja zawodników wszystkich biegów oraz marszu Nordic Walking w Biurze Zawodów w dniu: 26.05.2018 w godz. 8.30 -10.30.


Nadleśnictwo Wichrowo, Stowarzyszenie Przyrodnicze „Zielona Warmia” oraz OSIR w Dobrym Mieście już po raz siódmy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w imprezie biegowej – Biegiem po Wichrowskich Lasach. W tym roku rozpocznie ona cykl czterech biegów oraz marszów Nordic Walking na dystansie od 10 do 15 km, które odbędą się w warmińskich miejscowościach: Dobrym Mieście, Kudypach, Swobodnej oraz 
Lidzbarku Warmińskim.

Cykl Grand Prix Warmii to propozycja dla mieszkańców naszego regionu, którzy coraz liczniej i systematycznie podejmują wysiłek związany z pokonywaniem biegiem dziesiątek, piętnastek, a czasami setek kilometrów w pięknych okolicznościach warmińskiej przyrody. Poprzez Grand Prix chcemy zwrócić uwagę na to co na Warmii najpiękniejsze – przyrodę, niesamowite zabytki, a przede wszystkim radosnych i optymistycznie nastawionych do życia mieszkańców. Gościnne słowa zaproszenia kierujemy też do osób spoza naszych okolic, bo naprawdę warto poznać tutejsze tereny biegowe – zarówno leśne, jak i miejskie.

Kolejne spotkanie w Wichrowie to okazja do pobicia rekordu trasy, ale również do poprawienia swojego wyniku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że trochę ruchu, czas spędzony z rodziną czy znajomymi to inwestycja w swoje dobre samopoczucie i zdrowie. Dołączcie do nas w tym roku. Wystarczą dobre chęci. Zapraszamy również dzieci, młodzież oraz osoby uprawiające Nordic Walking.

Impreza odbędzie się w sobotę 26.05.2018 r. w godzinach 10:00 - 14.00 na trasach wyznaczonych w Nadleśnictwie Wichrowo.

UWAGA!!! Opłata startowa dotyczy wyłącznie uczestników biegu głównego oraz marszu Nordic Walking.

Regulamin V Grand Prix Warmii TUTAJ

Więcej informacji: www.osir.dobremiasto.com.pl

Każdy Uczestnik biegów dziecięcych otrzyma pamiątkową maskotkę :)

 

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo