ZarejestrujZaloguj

Zapisy

VI Grand Prix Warmii - 8. Dobromiejski Bieg Niepodległości

Proszę zweryfikować poprawność wprowadzonych danych, a następnie kliknąć "wyślij".

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Klasyfikacje / etapy

Bieg Dzieci - Dziewczęta 6-7 lat (2013 – 2012) 150 m (dystans 0.15km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:10

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Dzieci Chłopcy 6-7 lat (2013 – 2012) 150 m (dystans 0.15km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:15

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Dzieci - Dziewczęta 8-9 lat (2011 – 2010) 300 m (dystans 0.3km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:20

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Dzieci - Chłopcy 8-9 lat (2011 – 2010) 300 m (dystans 0.3km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:25

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Dzieci - Dziewczęta 10-12 lat (2009 – 2007) 600 m (dystans 0.6km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:30

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Dzieci - Chłopcy 10-12 lat (2009 – 2007) 600 m (dystans 0.6km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:35

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Młodzieżowy - Dziewczęta 13-15 lat (2006 – 2004) 600 m (dystans 0.6km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:40

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Młodzieżowy - Chłopcy 13-15 lat (2006 – 2004) 600 m (dystans 0.6km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 10:45

Start / meta: przed Urzędem Miejskim w Dobrym Mieście ul. Warszawska

Rejestracja internetowa potrwa do piątku 8 listopada 2019 do godziny 23:59 oraz będzie możliwa w dniu biegu w poniedziałek 11 listopada 2019 w Biurze Zawodów w godz.: 08:00 – 09:30. 

Udział bezpłatny.

Medale i dyplomy za miejsca I-III Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi dziecięce otrzymają pamiątki z biegu.

 

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Bieg Główny (dystans 10km)

  • Dobre Miasto 11 listopada 2019 11:15
  • Limit uczestników: 19 / 300

Start i meta biegu: Ul. Warszawska przed Urzędem Miasta w Dobrym Mieście

Trasa: asfalt, kostka brukowa - ulice Dobrego Miasta: Warszawska, Ks. Emila Rzeszutka, Orła Białego, Malczewskiego, Kościuszki, Pułaskiego, Kościuszki, Sierakowskiego, Maczka, Traugutta, Dąbrowskiego, chodnik przy drodze krajowej 51, Wojska Polskiego (od skrzyżowania z drogą nr 507), Fabryczna, Krótka, Zwycięstwa, Kolejowa, Chodkiewicza, Pl. 1 Sierpnia, Pionierów, Kolejowa, Grudziądzka, Łużycka w kierunku Knopina, nawrót za mostkiem, Łużycka, Warszawska.

Trasa posiadająca atest PZLA, oznakowana co 1 km.
Trasa zabezpieczona, zamknięta dla ruchu kołowego.

Limit czasu: 90 minut (1,5 godziny)

Opłata startowa:

  • Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do godziny 23:59 do piątku 8 listopada 2019 r.

  • Opłata startowa jest równa 30 PLN płatne przelewem na konto do 08.11.2019 r.

    Nr konta do wpłat:

    Warmiński Klub Rowerowy FAN
    mBank 48 1140 2004 0000 3302 7603 3707
    W tytule proszę podać: imię i nazwisko z dopiskiem „Dobre Miasto 2019”

  • Wprowadzamy również możliwość zapisów w dniu biegu, w Biurze Zawodów w godzinach 08:00 – 09:30. Opłata startowa jest równa 50 zł.

Pakiet startowy:

  • numer startowy
  • chip do pomiaru czasu (zwrotny na mecie)
  • medal okolicznościowy (dla Biegaczy, którzy ukończą bieg na 10 km)

Nagrody:

  • Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, miejsca 1-3: medale
  • Klasyfikacja w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn miejsca 1-3: medale
  • Klasyfikacja Rodzinna miejsca 1-3: medale dla wszystkich członków Rodziny
  • Klasyfikacja prowadzona będzie według czasów brutto. Nagrody mogą się dublować.
  • Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg główny otrzymają medale pamiątkowe

Klasyfikacje specjalne:

Rodzinna: małżeństwo (bieg główny na 10 km) + dzieci (biegi dziecięce) - szczegóły w Regulaminie.

Klasyfikacje:

Open K, Open M

Proszę podać datę urodzenia i wybrać płeć.

Informacje dotyczące imprezy

Partnerzy Superczas.pl

  • Artneo